2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oklaski Javiera Aguirre’a w Hiszpanii

Meksyk /

wielokrotnie Javiera „El Vasco” Aguirre’a Dostał brawa w Hiszpanii, tym razem dzięki Do tego, jak prezentuje się przed młodymi zawodnikamiktórzy lubią twardo stąpać po ziemi, Spraw, by podejmowali decyzje Pomóż im położyć podwaliny pod mniej złożoną przyszłość.

Wiedząc, że kariera piłkarzy jest krótka i tyle Już nigdy nie zarobią dużych sum Gdy się wycofają, meksykański strateg próbuje ich do tego przekonać Lepiej zainwestuj swoje zyskibez popadania w wydatek bez powodu, jak to bywa z luksusowymi samochodami.

„Wszyscy chcemy poprawić swoje życie i trzeba zdać sobie sprawę, że kariera piłkarza trwa dość długo. Jestem starszy, ale pieniądze w piłce nożnej kosztują dużo poza piłką nożną. A tu gracze mówią (nikt) Premia 500 euro, Ale czy wiesz, co to jest numer dla ludzi za granicą? „Oni nie wiedzą, co powiedzieć” – powiedział na konferencji prasowej.

„Słyszeliśmy również od graczy, którzy Mówią, że „kosztowało mnie to 8 tysięcy euro” i są ludzie, którzy taką liczbę zbierają w ciągu rokudodał sternik w przeddzień sobotniego meczu pomiędzy Kadyksem a Majorką.

Upierał się, że jego głównym zadaniem jest praca z graczami, którzy od tamtej pory ledwo dotarli do najwyższej klasy rozgrywkowej Bardziej prawdopodobne jest, że zostaną porwani przez magię otaczającą piłkę nożną..

„W przypadku młodych ludzi, którzy mogą być zdezorientowani, moim zadaniem jest powiedzieć im„ Uspokój się ”; moim zadaniem jest powiedzieć im„ To tędy, ułóż to w stos ”. Mówię im: kupcie małe mieszkanie, zainwestujcie w ziemię, kupcie ich mamie małe mieszkanie… To się kończy w wieku 34 lat” – nalegał.

READ  Roberto Alvarado zaprzecza, że ​​był wyczerpany i broni elementów, które uczestniczyły