19 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Okładka czasu budzi kontrowersje. Flirtuje, aby „usunąć” Facebooka na zawsze

Po upadku sieci społecznościowych na całym świecie Portal społecznościowy FacebookA Instagram i WhatsApp z powodu słabej realizacji testu amerykańskiego magazynu czas, jego najnowsza wersja jest dedykowana Mark ZuckerbergPrezes firmy, która zarządza tymi sieciami.

Post odnosi się do roli Zuckerberg A jego sumienie moralne jako osoby publicznej i reformatora jego mandatu na czele Portal społecznościowy Facebook.

Chociaż post ma charakter charytatywny, krytykuje stanowisko prezesa wobec jego agresywnej reklamy i mediów, kosztem zwykłych ludzi, którzy codziennie korzystają z ich sieci społecznościowych.

O, czas Pisze: “CEO, tacy jak Zuckerberg, twierdzą, że mają za zadanie maksymalizację wartości dla akcjonariuszy dla swojej marki. Podobnie jak w przypadku wyrażenia ‘podążam za zamówieniami’, pojedyncze skupienie się na zyskach i wartości dla klientów może być realizowane przez akcjonariuszy, aby usprawiedliwić wszelkiego rodzaju grzechy ”.

Zuckerberg Różni się od innych prezesów stopniem szkód, jakie może wyrządzić Twojej firmie, i absolutną kontrolą, jaką ma, ale biorąc pod uwagę kulturę firmy w Zjednoczone państwoPodejrzewam, że wielu prezesów zazdrości ich autorytetu i zamiast tego stosuje tę samą strategię, mimo że mogliby być mądrzejsi w PR”.

READ  Europa będzie dążyć do zmniejszenia swojej zależności od Stanów Zjednoczonych po „klęsce” Afganistanu i kryzysie atomowych okrętów podwodnych