16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ogłoszenie oficjalnej ceny Asus ROG Ally w Meksyku

Ogłoszenie oficjalnej ceny Asus ROG Ally w Meksyku

Wszyscy próbują zdobyć powierzchnia pary, laptop Valve, który do niedawna można było mieć tylko z wycieczką lub znajomym w USA. Urządzenie otworzyło rynek, który wkrótce będzie miał swojego pierwszego konkurenta, a mianowicie Sojusznik Asus ROG. Pierwotnie reklamowana jako primaaprilisowy żart, ta maszyna stała się rzeczywistością, która obiecuje przewyższyć wydajność powierzchnia pary.

11 maja laptop Asusa Po uruchomieniu wkrótce otrzymamy oficjalne specyfikacje i cenę, która ostatecznie wyniosła 699 USD. Nie będzie to jednak ostateczna kwota w meksykańskich peso za sprzedaż urządzenia w naszym kraju. Dzisiaj ta informacja została ujawniona za pośrednictwem oficjalnej strony Republika Graczy Od Asusa, a urządzenie jest w sprzedaży za 17 999 meksykańskich pesos.

Asusa

w odróżnieniu powierzchnia pary, Sojusznik ROG-a Użyj systemu operacyjnego System operacyjny Windows 11 Obejmuje 90-dniowy bezpłatny okres próbny przejść grę xbox. Jest wyposażony w procesor AMD Ryzen z serii Z1 i wyświetlacz Full HD 120 Hz z FreeSync Premium.

the Sojusznik ROG-a Jest kompatybilny ze sprzedawaną osobno stacją dokującą i umożliwia podłączenie urządzenia do monitora w celu grania w gry wieloosobowe z dodatkowymi kontrolkami. Ponadto możesz dodać zewnętrzny procesor graficzny, aby przenieść grafikę na wyższy poziom, odblokowując rozdzielczość 4K, ray tracing i DLSS3.

przez: ROG Asusa

Uwaga redaktora: To urządzenie bardzo mnie podekscytowało i zdecydowanie rozważyłbym jego zakup, gdybym spędzał więcej czasu poza domem lub w podróży. Myślę, że ma wszystko, by walczyć powierzchnia pary Od Valve z zaletami i wadami, które dadzą każdemu urządzeniu własne.

READ  Dzisiejsze najlepsze oferty dostępne na Amazon w Meksyku