2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ogłoszenie „Dyplomu Wirtualnego Uniwersytetu z Podstaw Medycyny Sportowej”

Dążąc do zapewnienia studentom elementów niezbędnych do wsparcia procesu nauczania i uczenia się w dziedzinie medycyny i tworzących ją nauk o sporcie, ma to zapewnić „Dyplom Uczelni Podstaw Medycyny Sportu”, który rozpocznie się w lutym 5 i zakończy się około 22 sierpnia.

Samorząd Miejski Celaya za pośrednictwem Systemu Kultury Fizycznej i Sportu (SIDEC), wspólnie z Rządem Stanu Guanajuato za pośrednictwem Komisji Sportu (CODE); a także Meksykańską Federację Towarzystw Wychowania Fizycznego i Kultury (FEEDCUFI); SINERGIA (Sztuka, Sport i Kultura); Zatwierdzony przez Granma University of Cuba (UDG), oferują ten dyplom.

Skierowany do lekarzy, psychologów, pielęgniarek, absolwentów wychowania fizycznego, sportowców, trenerów i fizjoterapeutów, „Dyplom Uniwersytetu Podstaw Medycyny Sportowej” koncentruje się na tych zawodowcach, ponieważ dokona przeglądu zagadnień związanych z oceną atletyczną, psychologiczną, pedagogiczną i funkcji żywieniowych poprzez serię terenowych badań laboratoryjnych i badań półklinicznych Różne testy oceniające i edukacyjne.

Podczas prezentacji „Dyplomu uniwersyteckiego z podstaw medycyny sportowej” reprezentował burmistrz Francisco Javier Mendoza Márquez, dyrektor SIDEC, Jorge Arturo Median Pérez; Przewodniczący CODE Guanajuato, Marco Heroldo Gaccciola Romo; Oprócz Rosy Guadalupe Pech Pacheco, prezesa FEEDCUFI.

System oceniania modułów będzie wyglądał następująco według tematów oceniających na bieżąco uczenie się i będzie zawierał takie elementy jak: oceny pisemne 20 procent, wypracowana praca na zajęciach 30 procent, udział w seminariach 40 procent i całkowita frekwencja na zajęciach 10 procent. Lekarze, którzy będą uczyć tego dyplomu, gdzie będą dzielić się swoją rozległą wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami, pochodzą z Kuby i Kolumbii.

Podobnie akademicki stopień uniwersytecki, który zostanie wydany przez kubańskie Ministerstwo Edukacji za pośrednictwem Wydziału Kultury Fizycznej Uniwersytetu Granma Republiki Kuby, zostanie dostarczony w wysokości pięciu punktów. Systematyczna certyfikacja SINERGIA (Sztuka, Sport i Kultura) przez FEEDCUFI, wspierana przez Ibero-American Network for Cooperation and Development of Education and Physical Culture (IBERO RED).

READ  Chirurdzy z własną zastawką ratują życie nienadających się do operacji

Aby zapisać się do dyplomu, wymagania są następujące: Certyfikat lub tytuł w formacie PDF dla ostatniego stopnia studiów lub dowód, jeśli jesteś stażystą. Kolorowe zdjęcie z formalnym strojem, czysta twarz. Formalna identyfikacja w pliku PDF. Pokwitowanie wpłaty z pełnym imieniem i nazwiskiem. Wyślij pełną dokumentację na adres [email protected], z maksymalną datą 4 lutego 2022 r. Osoby zainteresowane i spełniające wymagania mogą ubiegać się o stypendium „SIDEC-CODE”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat dyplomu uniwersyteckiego z podstaw medycyny sportowej, możesz udać się do biur SIDEC znajdujących się w Deportiva Miguel Alemán Valdés lub dzwoniąc pod numer 02 45 461295.