18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oglądaj nas w ESPN Premium, River – Independiente na żywo w Star Plus i Libre Fútbol: harmonogramy, transmisje, jak oglądać za darmo |  Prognozy, zakłady i historia |  wideo |  Sport totalny

Oglądaj nas w ESPN Premium, River – Independiente na żywo w Star Plus i Libre Fútbol: harmonogramy, transmisje, jak oglądać za darmo | Prognozy, zakłady i historia | wideo | Sport totalny

rzeka przeciwko niezależny Grają w 13. rundzie argentyńskiej ligi zawodowej 2023. Dowiedz się, kiedy mecz się rozpocznie, jak go oglądać, jak przybędą obie drużyny, możliwe składy i inne szczegóły, a także śledź transmisję meczu tutaj.

Harmonogram rzeczny – niezależny

Mecz odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia 2023 roku o godzinie 20:30 w Argentynie. Następnie spójrz na tabele dla każdego kraju:

17:30 – Meksyk

18:30 – Peru, Ekwador i Kolumbia

19:30 – Wenezuela, Boliwia, Paragwaj, Chile

20:30 – Argentyna, Urugwaj i Brazylia

01:30 poniedziałek – Hiszpania, Niemcy, Włochy i Francja

Jak widzisz mecz na riverze – niezależny

Transmisja meczu przez Liga Profesional będzie odpowiedzialna za ESPN Premium w Argentynie, podczas gdy Star Plus będzie transmitować zobowiązanie za pośrednictwem transmisji na żywo.

Liderzy River Plate, którzy wygrali dziewięć z ostatnich 10 meczów między mistrzostwami krajowymi a Copa Libertadores, zmierzą się ze sfrustrowanym Independiente w klasycznym, nierównym meczu.

Pojedynek między milionerem a Czerwonymi Diabłami w niedzielny wieczór wydaje się być jednym z najbardziej nierównych od dłuższego czasu, między udanym występem tych z czerwonej dywizji a trudną sytuacją instytucjonalną, ekonomiczną i sportową, której doświadczają mieszkańcy Avellanedy . .

Po nieoczekiwanej porażce z Arsenalem w piątej randce, River rozpoczął serię sukcesów, które zapewniły mu pierwsze miejsce w lidze, sześć punktów przewagi nad San Lorenzo, jedynym, któremu udało się zbliżyć po zaledwie 12. wycieczki.

W krajowych mistrzostwach River odniósł siedem kolejnych zwycięstw, wszystkie bez utraty bramek, mając już 639 minut w grupie niepokonanych, a jedyną porażkę od końca lutego poniósł w kulminacyjnym momencie La Paz przeciwko najsilniejszym. (1-3) w swoim debiucie w Libertadores, ale odkupił się w środę w mistrzostwach kontynentalnych, pokonując Sporting Cristal 4:2 w drugim terminie.

Przeciwko drużynie Limy River wykazał się pewną nieuwagą w obronie, ale potwierdził swoją siłę w ataku i ambitny zawód, pokonując Cristala, mimo że grał prawie godzinę z jednym zawodnikiem mniej z powodu zwolnienia obrońcy Leandro Diaza.

READ  Rozumiesz, że czytasz naszą konstytucję?

Jeśli chodzi o Independiente, jest odwrotnie, ponieważ odniosło jedyne zwycięstwo w mistrzostwach pierwszego dnia, 28 stycznia, przeciwko Talleres (1:0), a przegrało z siedmioma remisami i 4 porażkami, co pozostawiło go w niewygodna pozycja z zaledwie dwoma punktami. nad Arsenalem i Unią i był ostatni w tabeli.

Kiepska kampania zrujnowała nowego trenera Leandro Steltano, którego od zeszłego weekendu zastąpił weteran Riccardo Zielinski, który zadebiutował w zremisowanym 1:1 meczu z Racingiem.