23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Odwrócona psychologia pani Peña Grupo Milenio

Odwrócona psychologia pani Peña Grupo Milenio

Metoda stosowana przez prezydenta Lópeza Obradora w konfrontacji z partiami opozycyjnymi, jego potężnymi przeciwnikami uległości intelektualistów i budzącym grozę sądem, oparta na konfrontacji, już nie działa. Teraz, gdy już wszystko widzieliśmy, nadszedł czas, aby López Obrador zastosował w niej to, co zostało do góry nogami z psychologii. Przede wszystkim dlatego, że jest oczywiste, że cokolwiek im się powie, czy to postawione, czy zasugerowane, będą brzydzić się, wyzwalając w ten sposób nienawiść, urazę i odrzucenie, a także wysłużony zapas kłamstw, fałszywych wiadomości, melodramatów i obscenicznych okrzyków . wściekłe twarze. Szalony byk.

Jestem pewien, że gdybym oświadczył w Mañanera, że ​​członkowie kartelu nieruchomości, Taboada-Romero-VonRaterich, to dobrzy, święci i uczciwi ludzie, Markititito Cortés, z jego małą twarzą jako Topo Gigio, natychmiast wyszedłby, by oskarżyć jego sługusy morderców. W łańcuchu są zagrożeniem dla Meksyku. Gdy tylko weźmie udział w przesłuchaniu, by dobrze mówić o Alejandrze del Moral i nagle Ci Meksykanie Przeciwko Korupcji, Bruxo i Laureate nabiorą się na jej dokuczanie jak dzieci prezydenta. Możesz także zrobić Calles, nazywając Alititito Moreno ambasadorem dobrego samopoczucia, mam dość gęsi, że za dwa kopnięcia Sarmiento, Pedro Ferrez, Alazraqui i Laureate będą musieli spekulować, że Pan Robotox cierpi na choroby weneryczne, które nie są wystarczająco zbadane przez naukę. oraz Kinky Tellez i El Yunque oskarżeni o bycie komunistami.

Z jego punktu widzenia Andrés Manuel mógłby zadeklarować się jako fan Calderóna, a Xóchitl od razu skojarzyłby ich z Light Scar, natomiast Krause nazwałby go García Luna Productions alfa. W tej logice nie byłoby tak źle, gdyby chwalił Monreal, że nawet Sandra Patikivas zebrałaby się wokół niego, jakby był feministą.

Sprawa z masowym sądem byłaby prostsza. z szefem gratulującym jej z uśmiechem na twarzy sposobu, w jaki Norma Peña-Peña i jej gang uderzyli w plan B, zwłaszcza gdy jest to prawdziwy akt sprawiedliwości i nic politycznego, i zawsze dla ludzi, a nie dla ludzi. Oligarchowie wyszli poza specyfikę formy, a nie strukturę swoich propozycji. Jednak nazwisko, pani Norma Peña, będzie zawsze sprzeczne z podstawą poparcia PRIANChu i ożywi Plan B w zaroślach i ogłosi go bardziej konstytucyjnym niż sama Konstytucja.

READ  W roku 536 słońce zaczęło świecić słabiej niż księżyc. Potem rozpoczęła się mała epoka lodowcowa.

AMLO musi wrócić do starożytnego sportu polegającego na igraniu z umysłami swoich przeciwników jak kot kłębkiem przędzy.