28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Odrzucenie przez Stany Zjednoczone propozycji samochodu elektrycznego jest prezentem świątecznym

O Ministrze Gospodarki Tatiana UbierankaZapowiedź amerykańskiego senatora Manchina, że ​​nie poprze dyskryminującej propozycji, która zawiera ulgi podatkowe dla samochodów elektrycznych, jest wczesnym prezentem gwiazdkowym.

Napisał na Twitterze: „Wygląda na to, że prezent świąteczny przyszedł wcześnie, jesteśmy tacy [email protected] Ponieważ nasze wysiłki znajdują oddźwięk, wzmacniając pozycję #Mx przeciwko inicjatywie motywacyjnej dla pojazdów elektrycznych wyprodukowanych w USA”.

Powiedział, że w poniedziałek rozmawiał z sekretarz handlu Giną Raimondo na temat „wpływów na region”.

Wszystko to ma związek z oświadczeniem przewodniczącego Komisji ds. Energii Senatu USA Joe Manchina, że ​​nie poprze on inicjatywy Build Back Better, która obejmuje zachęty do kupowania i sprzedawania samochodów elektrycznych.

Propozycja obejmuje nie tylko dotacje dla kupujących samochody elektryczne, ale także m.in. wsparcie socjalne, infrastrukturę i transport.

Jeśli chodzi o samochody elektryczne, zamierza przeznaczyć 7500 USD na kupno i sprzedaż tego typu samochodu, niezależnie od pochodzenia, ale da dodatkowe 500 USD, jeśli akumulator jest wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych i kolejne 4500 USD, jeśli samochód jest produkowany w USA. gleba.

W przypadku Meksyku i Kanady propozycja ta zawarta w inicjatywie Build Back Better dyskryminuje pojazdy uzbrojone w krajach partnerskich Stanów Zjednoczonych.

Ml

READ  Nowy Jork drugi dzień z rzędu przekracza 20 000 przypadków koronawirusa