29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Odrodzona dziewczyna jako mikrofon ASMR w Yuri no Aida ni Hasamareru – Kudasai

Odrodzona dziewczyna jako mikrofon ASMR w Yuri no Aida ni Hasamareru – Kudasai

W komunikacie prasowym wyprodukowano nowe oryginalne anime zatytułowane . Jurij ani Aida, ani Hasamareru. Aru Asa Dummy Head ni Natteita Ore-Kun no Jinsei (Utknął między związkiem Jurija. Moje życie po tym, jak pewnego ranka stałem się fałszywym mikrofonem na głowę), który będzie miał swoją premierę w październiku przyszłego roku w Japonii za pośrednictwem Tokyo MX TV.

zespół produkcyjny

  • Yoshinobu Kasai (Maou-sama, spróbuj jeszcze raz!, Z/X: Code Reunion, Murenase! Seton JacqueenOdpowiedzialny za reżyserię anime w studiach łupliwość s Ekachi IbelkaTen sam zespół, który pracował nad oryginalnym anime 180 Byo de Kimi no Mimi wo Shiawase ni Dekiru ka? (Czy mogę uszczęśliwić twoje uszy w 180 sekund?), który miał ten sam temat.
  • Yoshinori Otsuka Odpowiada za projektowanie postaci, opartych na oryginalnych projektach gojenie : zdrowienie.

Podsumowanie Jurija ani Aidy, ani Hasmarero. Aru Asa Dummy Head ni Natteita Ore-Kun no Jinsei

Serial opowiada o bohaterce, która wcieliła się w mikrofon na głowie manekina (mikrofon osadzony w sztucznej ludzkiej głowie, aby wiernie rejestrować środowisko odsłuchowe). Okazuje się, że Yuri i inne uczennice z liceum w klubie ASMR, które dążą do mistrzostw ASMR Koshien High School Championship, używały tego pionowego mikrofonu w modelach. (ASMR lub Autonomous Sensory Meridian Response to uczucie nerwowości lub rozluźnienia, które odczuwa się w odpowiedzi na bodźce, takie jak określone dźwięki lub obrazy).

Linia: Komedia Natalia

c) 百合 の 間 に は さ ま れ る。 製作 委員会

READ  Aracely Arámbula: W ubraniach Texana i obcisłej skórze, tak wyglądała, kiedy poświęciła się śpiewaniu norteno