27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Odnowione trio „Tata” Martino, które obejmuje sześć różnych narodowości

W meczu, który Meksyk rozegra z Chile, trener Gerardo Martino będzie testował różnych zawodników, ponieważ będzie sześć różnych „narodowości”.

Gerardo MartinoTrener reprezentacji Meksyku powołał 23-osobową rezerwową drużynę na mecz towarzyski z Chile. Na przedstawionej liście „Tata” znajduje się sześć narodowości, oprócz meksykańskiej, znajdują się pozycje, które mają narodowość amerykańską, argentyńską, chilijską, kanadyjską i angielską.

Spośród 23 graczy powołanych przez „Tata” Martino, pięciu ma więcej niż jedną narodowość, a najważniejszy jest 18-letni Marcelo Flores z Arsenalu. Że oprócz Meksykanina, ze względu na ojca, ma Kanadyjczyka, gdzie się urodził, i Anglika, odziedziczonego po matce i gdzie mieszka od dzieciństwa.

Pozostała czwórka ma tylko dwie narodowości. Benjamin Galdams urodził się 24 lutego 2001 roku w Mexico City, w tym czasie jego ojciec Pablo Galdams z Chile grał w Cruz Azul, więc 20-letni napastnik ma podwójne obywatelstwo. Jednak przechylił się w stronę Tre, mimo że La Roja włączyła go do wstępnej kadry na środowy mecz towarzyski.

Drugi przypadek to przypadek Santiago Jimenez, urodzony w Buenos Aires w Argentynie w kwietniu 2001 roku, ale kariera ojca Cristiana Jimeneza zaprowadziła go do Meksyku, gdzie mieszka od 2004 roku, kiedy to Chaco podpisał kontrakt z Veracruzem.

Julian Araujo i Efrain Alvarez to meksykańscy Amerykanie. Oboje urodzili się w Stanach Zjednoczonych, ale mają meksykańskiego ojca. Alvarez był w niższych zespołach obu krajów. Jednak odkąd U-15 jest z El Tri; Podczas gdy Araujo przyjął wszystko z gwiazdami i paskami, rozegrał nawet towarzyski pojedynek z seniorem, dopóki w październiku nie ogłosił, że to jego decyzja, by reprezentować drużynę Aztec.

READ  Roberto Alvarado zostanie nowym zawodnikiem w Chivas de Guadalajara i będzie miał już datę przyjazdu