24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Odkrywają Zarę z „przyjazną obsługą” i ujawniają swoją lokalizację w sieciach

  • Zara to jedna z najcenniejszych marek na świecie odzieżwedług Finansowanie marki.

  • Pracownicze podejście personelu odzieżowego zostało udokumentowane nie tylko w sklepach takich jak Zara, ale także w projektach.

  • On Marki Pracodawcy Pokazuje, jak ważne jest posiadanie zasobów ludzkich, które pomogą w dostarczeniu marki konsumentowi.

Zara Oprócz tego, że byli zdumieni jego projektem, otworzyli sklep konsumenci Ktokolwiek ją odwiedził, poznał ją Przyjazny personel Co ostatecznie skłoniło ich do udokumentowania doświadczenia w punkcie sprzedaży.

Zara jest jednym z gigantów odzieżtylko my otwarty Finansowanie markiUstalając, że marka osiągnęła wartość 12 997 mln USD w porównaniu do 33 176 mln USD, które osiągnęła Nike. Firmy te są niesamowite ze względu na swoją dominację na rynku i doświadczenia, które ostatecznie oferują konsumentom.

„przyjazny personel”

Jak wyjątkowe doświadczenie, które nigdy się nie powtórzy. Mila (@melissafranco, TIK Tok) opowiedział, jak go poznałem Przyjazny personel W sklepie Zary.

@pracownik Przepraszamy za minki, wyszliśmy z pracy 🤭🤪 #zakupy #zara #inditex #zakupy # Tijuana ♬ dźwięk oryginalny – mel

Kobieta opowiedziała, jak podczas zwiedzania nowego sklepu Zara Store na Plaza Peninsula, otwartego właśnie w Tijuanie w Baja California, projekt sklepu zaskoczył ich tak bardzo, że jest nawet lepszy niż sklep Zary w San Diego , Kalifornia. W Stanach Zjednoczonych oprócz Byli zaskoczeni, ponieważ sklep ma przyjazny personel.

„Sklep jest piękny, byłem pod wrażeniem, ponieważ sklep w San Diego jest tak piękny, prawda jest taka, że ​​nigdy nie dotknąłem sklepu ZaraGdzie ludzie pracujący w Zarze są piękni, a te dziewczyny najpiękniejsze na świecie” – wyjaśnił Mel.

Opowiadając o swoich spotkaniach ze słynnym personelem, Mel oferowała kasy samoobsługowe, a także eksperymentowała ze sklepem z produktami takimi jak jej naszyjnik z wężem, który naśladuje słynny przedmiot, który Maria Feliks Wykonane przez Cartiera.

READ  Dowiedz się, jak zrobić idealną gorącą czekoladę: pienistą, gęstą i pyszną

Chociaż uwaga pracowników tego sklepu Zara jest udokumentowana jako przyjazna, w sieciach społecznościowych pojawiają się wzmianki, w których nawet symulowane są złe zachowania pracowników tej sieci i sposób, w jaki wchodzą w interakcje z konsumentami. Dlatego tiktoker zapewnił, że nigdy nie przyciąga takiej uwagi.

@pracownik Kiedy kasjerka (Zara) jest w złym stanie #zara #moda #BANKOMAT #dla Ciebie #komedia #dlaciebiestrona # Brzmi jak żart #oscylacje ♬ dźwięk oryginalny – Damian Cervantes

Damiana Cervantesa że to tiktoker Stworzył nawet postać opartą na wzmiankach o złej obsłudze pracowników Zary, co nie ogranicza się do wielkich sieci supermarketów, Widać to również w projektach takich jak Vocamx, Kiedy sklep, który zaczął sprzedawać spersonalizowane koszulki, zaoferował zamknięcie, kiedy zatruć Ze sklepu zaatakował słownie konsumentkę, która poprosiła go o pomoc w dobraniu odpowiedniego rozmiaru ubrania, które zamierzał kupić na prezent.

W tym czasie sklep ogólny Oświadczenie, w którym potwierdził, że w związku z agresywnym zachowaniem swojego pracownika, a także nieprawidłowościami, na jakie cierpi sklep, podjęli decyzję o zamknięciu.

Oba przypadki uczą nas jednej wspólnej rzeczy, jaką jest umiejętność dobrej obsługi klienta w zakresie odzieży na korzyść budowania marki, a co ważniejsze tworzy unikalny precedens w sposobie zaangażowania konsumentów, czy to w przypadku pozytywnego reagowania personelu na wizyty w niektórych sklepach, ten fakt sprawia, że dobry przedmiot promocyjny dla sklepu, podczas gdy zła obsługa zgłaszana w sieciach waży tyle, że marki są w stanie zamknąć.

Czytaj teraz: