30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Odkryto nieocenzurowane wersje Overflow i innego anime dla dorosłych – Kudasai

Broker EroEroNews poinformował o istnieniu platformy dystrybucji mangi i anime o nazwie Fajnygdzie można znaleźć wersje nieocenzurowane (Kiedy mówimy „bez cenzury”, mamy na myśli „bez mozaiki”, czyli bez cenzury wymaganej przez japońskie prawo) z bajek dla dorosłych. Dostęp do strony można uzyskać tylko za pomocą urządzeń mobilnych, obecnie dostępna jest tylko nieocenzurowana seria. przekroczyć (Przepełnienie: Brat wślizgnął się we mnie w wannie), Joshiochi!: 2-kai kara Eromusume ga Futtekite, Ore no Are ni!? (To, co podpisałem, było czubkiem mojego penisa) s Koro Gal Ni Nata Kara Shinyo do Yattemita (Wyruchana przez mojego najlepszego przyjaciela).

ANN Przedstawił platformę w artykule opublikowanym w lutym 2020 r., ale ponieważ jest ona skierowana wyłącznie do odbiorców anglojęzycznych, w hiszpańskojęzycznych mediach niewiele o niej mówiono. Witryna napisała wówczas:Z przyjemnością przedstawiamy Coolmic, oficjalny sklep z animacją cyfrową, który oferuje japońskie komiksy w języku angielskim (od 2018) i francuskim (od 2019) dla użytkowników smartfonów. Coolmic publikuje również ekskluzywne, oryginalne komiksy, które można przeczytać tylko na ich stronie internetowej, takie jak popularne tytuły Revenge on Trash Guys i Need More Followers. Utworzenie konta Coolmic jest łatwe i bezpłatne».

Kontynuować:

  • Coolmic nie wymaga instalacji aplikacji na telefonie, ponieważ możesz uzyskać dostęp do swojego konta i biblioteki za pośrednictwem przeglądarki urządzenia mobilnego. Jest również łatwy do odczytania; Po prostu przewiń w pionie! Codzienne aktualizacje oznaczają, że czeka nas mnóstwo ekscytujących treści. Coolmic to nie tylko komiksy, ale także animacje. Niektóre z ich najsłynniejszych tytułów zostały zaadaptowane na animację. Dzięki temu możesz także oglądać swoje ulubione odcinki anime w dowolnym miejscu i czasie.

Jak wskazuje prezentacja, Coolmic nie jest platformą opartą na Japonii (Powód nieprzestrzegania prawa cenzury w tym kraju) i ciekawe, że trzy animacje są dostępne dla dorosłych bez cenzury z tzw.sezonowe h * entai”, czyli te seriale dla dorosłych, które są nadawane tydzień po tygodniu. Osobliwością tych seriali jest to, że kiedy są wydawane, robią to w ocenzurowanej wersji telewizyjnej (Z promieniami światła, pomijaniem scen itp.) i jeden nienadzorowany (Do akceptowalnego poziomu dla Japonii) który jest transmitowany na platformie Animacja. Niektórzy uważają, że w momencie premiery mogło nie być planów rozpowszechniania tej animacji wśród dorosłych poza Japonią, wersja z odsłoniętymi genitaliami zawsze istniała, chociaż zawsze była i zawsze będzie niemożliwa do rozpowszechniania w Japonii.

READ  Wideo: To był historyczny powrót pierwszej ekipy filmowej w kosmos po spędzeniu 12 dni na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej

Krótko mówiąc, pomijając teorie dotyczące cenzury, Należy zauważyć, że ta platforma jest przeznaczona wyłącznie dla odbiorców anglojęzycznych (podobnie jak ceny, które są oceniane regionalnie w stosunku do dolara amerykańskiego, co oczywiście komplikuje sprawę dla osób z Ameryki Łacińskiej). Zakup odcinka dowolnego z wymienionych seriali kosztuje 30 biletów (wewnętrzna waluta aplikacji), a łącznie 50 biletów kosztuje 5 USD. Tak więc, aby obejrzeć pełną serię ośmiu odcinków (jak w przypadku Overflow) wymagane będzie 240 biletów, co obejmuje inwestycję w wysokości 25 USD. Ten wysoki koszt z pewnością zmotywuje niektórych do skonsumowania tego.”Inne media”.

Z drugiej strony, mimo że dostęp do platformy można uzyskać tylko za pomocą smartfona, zawsze masz możliwość zmuszenia Google Chrome do udawania, że ​​jest urządzeniem mobilnym. W tym celu musisz wykonać następujące kroki:

  • Wejdź na odpowiednią witrynę (tutaj możesz zobaczyć, że możesz wejść tylko z urządzenia mobilnego).
przekroczyć
  • Kliknij trzy kropki, następnie „Więcej narzędzi”, a następnie „Narzędzia programistyczne”.
przekroczyć
  • Teraz wymusimy, aby strona wyświetlała się jako smartfon, klikając opcję zaznaczoną w polu.
przekroczyć
  • Teraz, bez zamykania zakładki Narzędzia programistyczne, naciśniemy F5, aby ponownie załadować stronę. Z tym przyjdziemy.
  • Ważne jest, aby nigdy nie zamykać karty Narzędzia dla programistów podczas przeglądania tej witryny (ponieważ spowoduje to zamknięcie opcji Wyświetl jako mobilną), ale możesz zmienić rozmiar okna, aby zrobić więcej miejsca na przewijanie.

Linia: Fajny Przez Wiadomości lotnicze

© WWWave of America Corp. wszystkie prawa są zachowane. | Komitet ds. Produkcji Nadwyżek