9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Odbitka Messiego z albumu Paniniego kosztuje 40 000 pesos

Odbitka Messiego z albumu Paniniego kosztuje 40 000 pesos

  • Na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze FIFA przeznaczy łącznie 1696 milionów dolarów.

  • Z powodu epidemii w Meksyku zawodowa liga piłkarska ogłosiła straty sięgające 1,4 miliarda dolarów.

  • tylko w sprzedaży dobraFIFA zarejestrowała kwotę 5 tys. 518 mln euro.

Na Mercado Libre edycja Lionela Messiego należąca do albumu Panini zwróciła uwagę na swoją cenę: do 40 tys. pesos.

61 dni pozostało do startu Mistrzostwa Świata w Katarze 2022, jedna z najbardziej oczekiwanych imprez sportowych tego roku, na którą przeznaczono łącznie 1,696 mln dolarów. Na turniej według danych Międzynarodowej Federacji Związków Piłkarskich (FIFA).

To także długo wyczekiwany przez kibiców show, po tym, jak w wyniku pandemii zlikwidowano stadiony i do tego roku po raz kolejny doświadczamy takiej samej atmosfery, jaka jest znana.

Dane przesłane przez UEFA, organ zarządzający piłką nożną w EuropieW maju ubiegłego roku odnotowano stratę w wysokości 8100 milionów euro w ramach wpływu obecności Covid-19.

Z drugiej strony w Meksyku Mikel Areola, prezes Liga MXZapowiedział, że skutki epidemii były silne dla drużyn mistrzowskich. Jak powiedział w rozmowie z lokalnymi mediami: Liga MX odnotowała straty do 1,4 miliarda dolarów, a także ujawniła, że ​​każda drużyna straciła do 40% swoich dochodów.Co przekłada się w liczbach na 77 milionów dolarów.

Do 40 000 pesos: cena znaczka Messiego z albumu Panini

2022, jak wspomniano wcześniej, przedstawiany jest jako rok, w którym manifestuje się powrót mas na stadion; Rok Mistrzostw Świata, w którym wiele marek już pracuje nad strategią pozycjonowania na jednej z największych imprez sportowych.

Do tej pory, według danych ujawnionych przez FIFA, sprzedano do 2,5 miliarda biletów na mundial. Co więcej, tylko w zakresie sprzedaży dobraon jestFundacja pozyskała już 5 518 mln euro.

READ  Dallas Washington zmasakrowany w historyczną noc

I wydaje się, że oburzenie fanów w sezonie Pucharu Świata nie zna granic, co widać po wydaniu tradycyjnego już albumu Panini, który od lat stał się prawdziwym kolekcjonerskim przedmiotem.

Z jednej strony kilka dni temu Rozprzestrzeniła się sprawa nastolatka, który wykorzystał wszystkie swoje oszczędności na zakup albumu z odbitkami, za który zapłacił ponad 1800 pesos.Zawiera 134 koperty o pięciu kształtach każda.

Teraz, w ramach euforii, którą czujesz ze wspomnianym składnikiem kolekcjonerskim, Na Mercado Libre znaczek argentyńskiego piłkarza Lionela Messiego jest sprzedawany za nawet 40 tysięcy pesos. W rzeczywistości są tacy, którzy oferują miesięczne „niskie wypłaty” do 3333 pesos. Powodem, dla którego sprzedają po tej cenie, jest to, że podobno bardzo trudno jest je zdobyć organicznie.

Dla kolekcjonerów album Panini stał się niezastąpiony, co marki mogą przy wielu okazjach wykorzystać do pozycjonowania.

badanie wykonane przez Brand Finance ujawnia 10 najcenniejszych marek kolekcjonerskich, a LEGO jest najcenniejszym na rynku.

W przypadku Panini, choć nie jest to jedna z dziesięciu marek wymienianych przez Brand Finance, jej obecność na wszystkich targach Pucharu Świata nie pozostała niezauważona, a nawet w sieciach społecznościowych istnieją określone grupy, które wymieniają i sprzedają znaczki.

Czytaj teraz: