27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Od tyłu Demi Moore podkręca temperaturę w obcisłym kostiumie kąpielowym

Demi Moore Jest urodzoną w Ameryce aktorką, modelką i producentką, która urzekła wszystkich swoim pięknem i talentem lat 90., występując w filmach, które naznaczyły ją przed i po historii kina. Była żona Bruce’a Willisa ma 59 lat i jest odpowiedzialna za udowodnienie, że wiek nie jest prętem do popisywania się swoimi krągłościami i według jej obliczeń InstagramZakochałam się we wszystkich, cofając się i ubierając na tę okazję kostium kąpielowy.

Wyścig Demi Moore Zaczęło się, gdy była nastolatką, ponieważ była w liceum, zainteresowała się aktorstwem i zaczęła uczęszczać na zajęcia, które zdeterminowały jej przyszłość. Kiedy zbliżał się do spełnienia swojego marzenia, padł ofiarą napaści seksualnej, która niedawno odważyła się opisać to w swojej autobiograficznej książce. Ale był w stanie zgłosić się i uczestniczyć w udanych filmach, takich jak Ghost czy Striptease.

Demi Moore, 59-letnia aktorka. Źródło Instagram @demimoore

Kilka tygodni temu była żona Bruce’a Willisa była popularna w sieciach społecznościowych podczas odwiedzania Europy, a zwłaszcza Luwru we Francji, gdzie zagrał w kontrowersyjnej imprezie ze swoim małym psem. Demi Moore Wszedł do zagrody ze swoim zwierzakiem i był obiektem wielu krytyki. Z drugiej strony amerykańska aktorka powraca do aktorstwa, by zagrać w serialu „Feud”, zwłaszcza w drugim sezonie, który można oglądać na Star Plus.

przez twoje konto Instagram Gdzie ma ponad trzy miliony obserwujących, Demi Moore Była odpowiedzialna za pokazanie, że wiek nie jest przeszkodą w pokazywaniu jej krągłości, a w wieku 59 lat zakochała się we wszystkich. Aktorka pojawiła się w kostiumie kąpielowym na plecach, a jej pozycja wywołała oburzenie, otrzymując tysiące komplementów.

Demi Moore spojrzała na nią od tyłu. Źródło Instagram @demimoore

Aktorka pokazała swoje kształty, nosząc różne style strojów kąpielowych, podkreślając w ten sposób swoją uroczą sylwetkę. Można było zobaczyć Demi Moore Jej radość z wakacji w Europie i zdjęcia w bikini sprawiły, że jej sieci społecznościowe eksplodowały, biorąc pod uwagę, że stosuje rygorystyczną rutynę, aby zachować formę.

Od frontu Demi Moore zakochała się we wszystkich. Źródło Instagram @demimoore

READ  Angela Aguilar otula siatkę idealnym wysokim stanem | wideo