3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Od Chicharito do Macíasa, przepaść między ostatnimi placówkami, które Chivas wysłał do Europy

Między ostatnimi dwoma napastnikami, których Chivas eksportował do Europy, początkowo istniała luka; Chicharito z golami i tytułami w Manchesterze, natomiast z Maciasem z niewielkim udziałem w Getafe

Jose Juan Macías I Javier Hernandez Są ostatnimi napastnikami, którzy wyślij chivas Europa, pierwszy do gry Getafe I będzie walczył o pozostanie w Lidze, podczas gdy Chicharito Przyjechał do Manchesteru United w sezonie, który zakończył się jako mistrz Premier League i wicemistrz Ligi Mistrzów

Macias Pozostał na ławce po raz pierwszy w meczu, w którym Getafe Szukał gola przeciwko bezpośredniemu konkurentowi w swojej długiej karierze, aby pozostać w La Liga w Elche.

Meksykański napastnik wchodził obrzydliwie w poprzednich trzech spotkaniach, dodając 41 minut gry i chociaż jeszcze nie strzelił gola w EuropaZdecydował się walczyć o miejsce startowe w przedostatniej drużynie rankingu w Hiszpanii i jako jeden z niewielu klubów, które nie dodały jednostek w tym sezonie.

Macias Żyje w zupełnie innej rzeczywistości niż ta, której doświadczył Javier Hernandez Kiedy również rozpoczął swoją przygodę w europejskim futbolu. Obaj gracze mają tę samą cechę: oni do przodu centruje to chivas eksportowane do europejskiej piłki nożnej, Chicharito Kiedy Manchester United zapłacił za 8,3 miliona dolarów Guadalajara mając na uwadze, że w negocjacjach brał udział sam Jorge Vergara; Natomiast po 11 latach Jose Juan Walczył o odejście ze stada i mógł to zrobić tylko za pomocą pożyczki, z opcją zakupu, aby Getafe, co dało mu możliwość zagrania w nim EuropaJednak nie był jeszcze kluczowym graczem w swoim nowym zespole.

Chicharito Przybył do Manchesteru United w sezonie 2010-11 i od razu wywarł wpływ na drużynę. Jego pierwszym celem było przyznanie Czerwonym Diabłom Tarczy Wspólnoty nad Chelsea. Z wartością 8,3 miliona dolarów dodał 217 minut w swoich pierwszych czterech meczach w Premier League, aw czwartej połowie strzelił swojego pierwszego gola w lidze.

READ  el enigmático mensaje de Jonathan Dos Santos que alarma a Santiago Solari

Jose Juan Macías To meksykański zawodnik z najniższym udziałem po czterech meczach, zaledwie 41 minut i nadal nie zdobywa adnotacji.

Getafe To był jedyny zespół, któremu udało się przekonać chivas poddawania się Macias; Ten sam napastnik zgodził się dotrzymać Amaury Vergara obietnicy wypuszczenia go Europa Mimo tego, że nie otrzymają dochodów z transferów, ale do końca sezonu i kiedy hiszpańska drużyna skorzysta z opcji wykupu napastnika.

Macias Przybył do Hiszpanii za 11 milionów dolarów, według Transfermarkt, ale Miguel Gonzalez nie uważał go za gracza rozpoczynającego ligę i zebrał tylko 41 minut gry, z których wszystkie wchodzą w zmianę.

Przybył 21-letni napastnik Europa W zeszłym sezonie strzelił 12 bramek chivas Mimo że Getafe W pierwszych czterech meczach strzelił tylko jednego gola, a Michel nie pomyślał o tym Macias jako przewoźnik.

Od przyjazdu minęło 11 lat Chicharito Hernandez Manchester United i JOzi Juan Macias z Getafe. chivas Porzucił dwa ze swoich ostatnich znaków w ataku, aby umożliwić im realizację ich europejskiego marzenia, chociaż na początku przygody istnieje luka między tymi dwiema historiami.