21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Od Chicharito do Macíasa, przepaść między ostatnimi placówkami, które Chivas wysłał do Europy

Od Chicharito do Macíasa, przepaść między ostatnimi placówkami, które Chivas wysłał do Europy

Między ostatnimi dwoma napastnikami, których Chivas eksportował do Europy, początkowo istniała luka; Chicharito z golami i tytułami w Manchesterze, natomiast z Maciasem z niewielkim udziałem w Getafe

Jose Juan Macías I Javier Hernandez Są ostatnimi napastnikami, którzy wyślij chivas Europa, pierwszy do gry Getafe I będzie walczył o pozostanie w Lidze, podczas gdy Chicharito Przyjechał do Manchesteru United w sezonie, który zakończył się jako mistrz Premier League i wicemistrz Ligi Mistrzów

Macias Pozostał na ławce po raz pierwszy w meczu, w którym Getafe Szukał gola przeciwko bezpośredniemu konkurentowi w swojej długiej karierze, aby pozostać w La Liga w Elche.

Meksykański napastnik wchodził obrzydliwie w poprzednich trzech spotkaniach, dodając 41 minut gry i chociaż jeszcze nie strzelił gola w EuropaZdecydował się walczyć o miejsce startowe w przedostatniej drużynie rankingu w Hiszpanii i jako jeden z niewielu klubów, które nie dodały jednostek w tym sezonie.

Macias Żyje w zupełnie innej rzeczywistości niż ta, której doświadczył Javier Hernandez Kiedy również rozpoczął swoją przygodę w europejskim futbolu. Obaj gracze mają tę samą cechę: oni do przodu centruje to chivas eksportowane do europejskiej piłki nożnej, Chicharito Kiedy Manchester United zapłacił za 8,3 miliona dolarów Guadalajara mając na uwadze, że w negocjacjach brał udział sam Jorge Vergara; Natomiast po 11 latach Jose Juan Walczył o odejście ze stada i mógł to zrobić tylko za pomocą pożyczki, z opcją zakupu, aby Getafe, co dało mu możliwość zagrania w nim EuropaJednak nie był jeszcze kluczowym graczem w swoim nowym zespole.

Chicharito Przybył do Manchesteru United w sezonie 2010-11 i od razu wywarł wpływ na drużynę. Jego pierwszym celem było przyznanie Czerwonym Diabłom Tarczy Wspólnoty nad Chelsea. Z wartością 8,3 miliona dolarów dodał 217 minut w swoich pierwszych czterech meczach w Premier League, aw czwartej połowie strzelił swojego pierwszego gola w lidze.

READ  „Gdyby nie miało znaczenia, że ​​jest Meksykaninem, Red Bull już by się z nim ścigał” – Fox Sports

Jose Juan Macías To meksykański zawodnik z najniższym udziałem po czterech meczach, zaledwie 41 minut i nadal nie zdobywa adnotacji.

Getafe To był jedyny zespół, któremu udało się przekonać chivas poddawania się Macias; Ten sam napastnik zgodził się dotrzymać Amaury Vergara obietnicy wypuszczenia go Europa Mimo tego, że nie otrzymają dochodów z transferów, ale do końca sezonu i kiedy hiszpańska drużyna skorzysta z opcji wykupu napastnika.

Macias Przybył do Hiszpanii za 11 milionów dolarów, według Transfermarkt, ale Miguel Gonzalez nie uważał go za gracza rozpoczynającego ligę i zebrał tylko 41 minut gry, z których wszystkie wchodzą w zmianę.

Przybył 21-letni napastnik Europa W zeszłym sezonie strzelił 12 bramek chivas Mimo że Getafe W pierwszych czterech meczach strzelił tylko jednego gola, a Michel nie pomyślał o tym Macias jako przewoźnik.

Od przyjazdu minęło 11 lat Chicharito Hernandez Manchester United i JOzi Juan Macias z Getafe. chivas Porzucił dwa ze swoich ostatnich znaków w ataku, aby umożliwić im realizację ich europejskiego marzenia, chociaż na początku przygody istnieje luka między tymi dwiema historiami.