28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oczekuje się, że Polska będzie dziś pierwszym krajem, który podniesie stopy procentowe z 50 punktów procentowych do 2,25% w celu ograniczenia inflacji.

Wynajem 4 | Przyszłość Otwórz z lekkim montażem (Eurstoxx 50 + 0,25%, S&P 500 + 0,2% i NASDAQ + 0,25%), ok. PMI produkcji na koniec grudnia Wstępne dane potwierdziły ciągłość rozwoju branży Chiny El Gaiksin Umieszczony na 50,9 (przed 50e i 49,9), Nieco przekraczanie oczekiwań i powrót do poziomów determinujących ekspansję sektora, W międzyczasie Japonia PMI Osiągnął 54,3 pkt (przed 54,2e i 54,5) Bardzo istotne dla ocen.

I spotkaliśmy się wczoraj Wskaźniki PMI w największych krajach Europy na koniec grudnia, jak również w EE.UU (PMI produkcji rynkowej), W obu przypadkach jest to bardzo zgodne ze wstępnymi danymi i potwierdza dobry moment, w którym sektor produkcyjny nadal cieszy się na tych rynkach, w przeciwieństwie do znanych danych z Brazylii. 49,8 Lub Meksyk 49,4 w obu przypadkach Poniżej 50-punktowego poziomu, który definiuje rozwinięcie podsumowania pola. Te dobre dane w połączeniu z rosnącymi dowodami na to, że zmienność Omigoń, Mimo bicia kolejnych rekordów w liczbie zarejestrowanych spraw, Powoduje mniej nasilone objawy, a tym samym mniejszy stres w szpitalu, główne giełdy pozwoliły na wydłużenie ostatniego tygodnia grudniowej zmienności, Podkreśla wartości ściśle związane z ożywieniem cyklu gospodarczego i powrotem do normalności działalności, Podświetlanie Tesla w EE.UU. Y Hotele IAG lub Melia w Hiszpanii.

Z wyjątkiem znanych danych w Azji Grudniowa produkcja ISM będzie znacząca w Stanach Zjednoczonych Może zawierać pewne poprawki (60.4e w porównaniu z 61.1 wcześniej) i Wstępny grudniowy wskaźnik CPI we Francji (+ 2,9% e vs +2,8% wcześniej). Oczekuje się również Polska Bądź pierwszym krajem, który dzisiaj podniesie stopy procentowe w swojej walce o kontrolę wzrostu inflacji. Konsensus zakłada wzrost o 50 punktów bazowych do 2,25%. Jak Spotkanie OPEC + konsensus szacuje, że będą kontynuować skromną poprawę wzrostu produkcji, wcześniej ogłaszając, że będą uwalniać do 400 000 baryłek ropy dziennie z obecnej lokalizacji.