22 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Oczekuje się, że huragan Larry stanie się dziś główną kategorią

Meksyk /

Nowy huragan? ten Huragan Larry Kontynuuje wzmacnianie południa Wysp Zielonego Przylądka w Afryce i jest Oczekuje się, że w piątek stanie się głównym tajfunem W miarę posuwania się na zachód przez otwarte wody Oceanu Atlantyckiego.

Złóż zamówienie Maksymalne utrzymujące się wiatry o prędkości 80 mph (130 km/h), z silniejszymi porywami, występują nad wschodnim Oceanem Atlantyckim, 1235 km (765 mil) od południowego krańca Wysp Zielonego Przylądka.


Larry porusza się na zachód z prędkością translacji 30 km/h (18 mph) i jest „Prawdopodobnie stanie się dużym i potężnym huraganem” Meteorolodzy ostrzegli amerykańskie Narodowe Centrum Huragan (NHC).

oczekiwać Ciągły ruch na zachód do czwartku, po którym następuje stopniowy zwrot W przyszłym tygodniu kierujemy się na zachód i północny zachód.

W swoim najnowszym biuletynie NHC zauważył, że wiatry o sile huraganu z Larry rozciągają się do 35 kilometrów (25 mil) od centrum.

NHC z siedzibą w Miami oczekuje, że Larry „W nadchodzących dniach będzie nadal szybko się umacniać”., z tego powodu W piątek może stać się wielkim huraganem (3, 4 lub 5 w skali intensywności Saffira-Simpsona, z maksimum 5).

ten Amerykańska Narodowa Administracja Oceaniczna i Atmosferyczna. (NOAA) Oczekuje się, że obecny sezon huraganów na Atlantyku będzie miał ponadprzeciętną aktywność.

W tym roku w basenie Atlantyku powstało pięć huraganów — Elsa, Grace, Henry, Ida, a teraz Larry — z nich. Grace i Ida dotarły do ​​klasy major.

herb

READ  Papież Franciszek otrzymuje najwyższą władzę od Opus Dei.