27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Octavio Ocaña: Co stanie się z „Benito Rivers” w nowym sezonie Sąsiedzi

Los Rivers (zdjęcie: Instagram / @neighboursoficial)

Nieco ponad dwa miesiące po jego śmierci Octavio Okanai Nagrania nowego sezonu Sąsiadi Serial, w którym rozwijał się zarówno osobiście, jak i zawodowo, wykraczał poza to, co stało się z czułością Rzeki Benito W historii postać, którą aktor grał od dziecka.

Był 29 października 2021 roku, kiedy meksykański tłumacz zmarł od rany postrzałowej w głowę kilka dni po swoich 23 urodzinach. Octavio Ocaña zamieszany w policyjne prześladowania w gminie Cuautitlan Ezcali, stan Meksyk, Fakty, które do dziś są nadal badane i Jego rodzina nadal zmaga się z wyjaśnieniem wydarzenia przy pomocy zwykłego aktorado.

Głęboki ból spowodowany utratą młodego Tabasco jest nadal obecny wśród jego towarzyszy SąsiadMusieli jednak kontynuować nowe nagrania sezonu. W związku z tym podzielił się nim Juan Jose Urigil Rzeki Benito Nadal będzie częścią sitcomu, mówiąc, że wybrał się w podróż.

Octavio Ocaña grał Benito Rivers od dzieciństwa do dorosłości (Zdjęcie: Twitter / @Vecinosoficial)
Octavio Ocaña grał Benito Rivers od dzieciństwa do dorosłości (Zdjęcie: Twitter / @Vecinosoficial)

„Wielkim oczekiwaniem całej publiczności jest wiedzieć, co stanie się z postacią Rzeki Benito, którym był Octavio Ocaña. Produkcja zdecydowała, że ​​powiedzą, że chłopak jedzie w podróż, a jego dziewczyna będzie się z nim komunikować tylko przez telefonPowiedział w programie Przepraszam.

Dotychczas informacje o losach członka rodziny rzeki Nie zostało to potwierdzone przez obsadę ani żaden element ekipy produkcyjnej serialu. Wiadomo jednak, że pod koniec grudnia ubiegłego roku rozpoczęły się pierwsze zaproszenia do nowego sezonu i pierwsze sceny uzyskano już bez zmarłego aktora.

Dario Ripoll s Eduardo Hiszpania Zaskoczyli swoich obserwatorów w mediach społecznościowych kilkoma zdjęciami, które zrobili po powrocie na plan nagraniowy, na którym pojawiła się kultowa scena. Był odpowiedzialny za dawanie życia Luis San Roman Który załączył pocztówkę z serdeczną wiadomością o środowisku, w którym żył po nieodwracalnej nieobecności partnera.

Villanueva i Dario Ripoll (Zdjęcie: Instagram / @darioripollh)
Villanueva i Dario Ripoll (Zdjęcie: Instagram / @darioripollh)

Wszystko jest gotowe na rozpoczęcie nowych sezonów Sąsiadów 12 i 13 z mieszanymi uczuciamiJestem bardzo wdzięczna za ten projekt, który dał mi tak wiele! …Dziękuję twojej rodzinie za całą twoją miłość i wsparcie przez te 16 lat” – napisał aktor.

READ  To właśnie poświęcił dr Polo de Caso Cerrado, zanim stał się sławny

Darío Ripoll wrzucił na swój profil selfie, które zabrał ze sobą Marine Villanueva. Musimy o tym pamiętać Ludwik s Sylwia Stanowią jedną z głównych par w programie. W międzyczasie Eduardo España podzielił się także ze swoimi fanami w sieci niektórymi zdjęciami obsady, które zrobił, gdy zespół produkcyjny przygotowywał się do wszystkiego.

Po ogłoszeniu śmierci wrażliwego Octavio Ocaña niektórzy aktorzy mówili o możliwym hołdzie w środku Sąsiad. W związku z tym, jak aktorka telenoweli Jeśli nam pozwolą, moje serce jest twoje i kocham Juana Quirendona Skomentował, że honor, na który zasługuje, będzie obecny przez cały program.

Bracia Okana byli bardzo blisko (Zdjęcie: Instagram / @berthaocaa)
Bracia Okana byli bardzo blisko (Zdjęcie: Instagram / @berthaocaa)

Uhonorowanie się skończyło i każdy rozdział będzie poświęcony każdemu nagraniu, ponieważ jest to bardzo trudne. Nie chcę nawet wyobrażać sobie bólu, przez który przechodzą jego ludzie i dlatego szanujemy go tak bardzo, jak tylko możemy ”- powiedziała aktorka w wywiadzie dla Televisy.

Z drugiej strony kilka dni temu Berta Okana Wejdź na jego konto na Instagramie, aby poprosić fanów o wsparcie, aby znaleźć zdjęcia i filmy z dnia śmierci aktora. Siostra Octavio Ocaña złożyła petycję, aby wszystkie osoby posiadające materiały, które mogą być istotne dla śledztwa, mogły się nimi podzielić z rodziną, jak podkreślił, że „Twoja pomoc może być konieczna”.

Czytaj: