19 kwietnia, 2024

Oceana Kano i Mia Fishel kończą niepokonanego Chivas

Tygrys zyskuje przewagę w „El Volcán” i wpędza Święte Stado w kłopoty.

tygrysy Walczył, ale ostatecznie wygrał 2-0 chivas W pierwszym meczu półfinałów turnieju Turniej finałowy 2022 A teraz wszystko rozstrzygnie rewanż, który zostanie rozegrany w Stadion Akron.

Amazonas miał dobry początek w grze, łapiąc piłkę przeciwko dobrze ustawionej na boisku drużynie Jalisco, co skomplikowało działania miejscowych.

Drużyna UANL miała kilka sposobów na walkę z przeciwną chatą, ale bramkarz Biały Feliks Odpowiadał w razie potrzeby, więc mecz pozostał na tablicy wyników.

chivas Brakowało mu siły ofensywnej i miał pewne wady defensywne, ale Amazonki nie wiedziały, jak je wykorzystać, więc wszystko zostało z próbą uszkodzenia drużyny przeciwnej.

Guadalajara Pozostał w dobrej pozycji w sektorze defensywnym, który był w stanie powstrzymać próby tygrysy Zbliżyć się do jego obszaru w celu wygenerowania niebezpiecznych zagrań.

gracz Oceana Kano Miał szansę dostać piłkę na skraj pola, ale jego strzał posłał ją nad poprzeczkę, więc opcja zniknęła.

Amazonki nie opuściły rąk i dopiero w 62. minucie osiągnęły przewagę na tablicy wyników, Ryba Mia Pionowe wykończone w obszarze z wsadem z prawej strony Burmistrz Stephanie Posłał piłkę do siatki i tym samym spadł 1-0.

A gdyby to nie wystarczyło, Oceana Kano Różnica powiększyła się w 77. minucie strzałem głową z dośrodkowania z prawej strony, którym gospodarze powiększyli różnicę o 2-0.

Po tym tablica wyników już się nie porusza i dlatego Nuevo Leon wygrał, a teraz wszystko zostanie rozstrzygnięte w drugim meczu, w którym zagrasz Guadalajara.

READ  Formuła 1 | Red Bull wysłał ostatnie ostrzeżenie do jednego ze swoich kierowców z powodu, który zagrażał jego zespołowi