27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Obwiniają niedobór leków w Atlapexco

Użytkownicy Szpitala Kompleksowego Atlasko narzekają na brak leków i specjalistów szpitalnych.

Santiago Hernández Nicholas, mieszkaniec gminy, skomentował, że zabrał na konsultację swoją żonę Marię i że podczas próby realizacji recepty w szpitalnej aptece żaden z produktów nie był na stanie, ale był leczony w „tyrański” sposób przez część zarządcy tej przestrzeni, więc powiedział, że złoży formalną skargę.

„Politycy zawsze mówią, że mają już wszystkie lekarstwa, ale wystarczy obejść każdy szpital, aby sprawdzić, czy nie mają tego, czego potrzebują, aby móc opiekować się ludźmi” – powiedział.

Rodolfo Najera Benitez, mieszkaniec komendy miejskiej, powiedział, że choć mieli recepty, to w aptece nie wiedział, czy nie chcą podawać leków, czy naprawdę nie, bo „podobno są dobrze zaopatrzone ”.

Stwierdził, że „rozczarowujące” jest chodzenie do ośrodków zdrowia lub szpitali w Huasteca, ponieważ przy braku niedoborów leków nie ma konsultacji ze specjalistami. „Starają się to uzasadnić faktem, że prawie nie ma profesjonalistów, którzy chcieliby przyjechać i pracować w Huastica”.

Zaatakował władze stanowe, federalne i zdrowotne: „Wielu ludzi jest złych, ponieważ ma to rozwiązać wiele problemów, oczekiwania były wysokie, ale nie mają lepszych standardów”.

Salomon Hernandez Jestem Atlabexco

READ  Ostrożność dotycząca konieczności wykonywania badań w kierunku COVID19 u pacjentów po przeszczepie ze względu na jego działanie immunosupresyjne