25 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Obserwacja „latającego królika” w Polsce staje się wirusowa

Krótka ścieżka OlsowiczaMiejscowość położona w powiecie Kraków (Polska)Stało się wirusowe TIK Tok. Jaka jest przyczyna tsunami w tym mieście? mapy Google. W szczególności, jeśli skorzystamy z funkcji widoku ulicy, dzięki której możemy niemal ustawić się w okolicy, możemy zobaczyć interesujący nas obraz.

Kiedy stoimy w środku Medycyna Byala, droga w tym mieście wygląda jak królik przechodzący przez wąską drogę. Jednak pozycja zwierzęcia zmienia się, gdy robimy wirtualny krok do przodu. Po wykonaniu tej czynności odwracasz się i widzisz królika w powietrzu.

Użytkownik TikToka @dojameao To on odtworzył tę sekwencję do publikacji we wniosku. Wideo ma już ponad 4 miliony wyświetleń.Obserwacja „latającego królika” w Polsce staje się wirusowa

TikTok @dojameao

Wielu użytkowników zaczęło spekulować na temat powodów, dla których królik znalazł się w powietrzu. Niektórzy obwiniają same Mapy Google Przejedź zwierzęTo by wyjaśniało, dlaczego królik osiągnął taką wysokość.

Nazwa drogi przynosi ogon

Kolejnym powodem, dla którego ta droga w Polsce stała się wirusowa, jest jej nazwa. Jeśli widok latającego królika jest już niezwykły, można nazwać drogę Medycyna Byala Wywołało to również śmiech wśród użytkowników TikTok. Jakby tego było mało, Biała przetłumaczyła Drogę na hiszpański Biała Droga.

Mapy Google, odwieczne źródło surrealistycznych scen

To nie pierwszy raz, kiedy ktoś znalazł surrealistyczny obraz za pomocą Map Google. Ostatnio streamer Jak torrenty (znany jako Policarpio) znalazł w Mapach Google samochód, który zderzył się z kierowcą na drodze w Senegalu.

Streamer Pol Turrents (alias Policarpio) znalazł samochód w Mapach Google, który zderzył się z kierowcą.

Twitter @polispol

Kilka godzin po odkryciu Google niepełnosprawny Funkcja Street View na tej drodze. Z tego powodu obrazu nie można wyświetlić z poziomu aplikacji Google Maps.

Czytaj więcej

READ  „Guerreras” grają dużą część swojej przyszłości w Europie przeciwko Polsce