3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Oboje są do bani”;  Mocne przesłanie Schneidera do Edsona Sancheza

„Oboje są do bani”; Mocne przesłanie Schneidera do Edsona Sancheza

Meksyk /

Prezent Ajaksu nie jest najlepszy. Zdobywają pięć kolejnych remisów i zajmują piąte miejsce. jednakże, Edson Alvarez i Jorge Sanchez mimo kryzysu klubu ugruntowali swoją pozycję w wyjściowym składzieAle nie wydają się przekonywać mas.

Meksykanie otrzymywali niekończącą się krytykę, zwłaszcza strona, którą niestrudzenie niszczą tydzień po tygodniu w Holandii. Jednak obaj mają krytyka, który nigdy nie przestaje ich krytykować.

Który zawodnik skrytykował Meksykanów?

Wesley Sneijder nigdy nie ma dość pokonywania Jorge Sancheza i Edsona Alvareza, twierdząc, że nie mają poziomu, by grać z Ajaksem. Niedawno zaatakował tych dwóch i przyznał, że otrzymał tysiące reakcji od Meksykanów, ale nadal utrzymuje, że ta dwójka jest „odrażająca”.

„Nie jestem fanem Alvareza. W zeszłym tygodniu powiedziałem też coś o Sanchezie. Moja skrzynka pocztowa jest pełna Meksykanów. Nie byli szczęśliwi. Nie wiem, czy są tam transmitowane mecze Ajaksu, ty też je oglądasz, prawda? Obaj śmierdzą – skomentował były kapitan reprezentacji Holandii.

Dlaczego to jest zaznaczone?

Jorge Sanchez i Edson Alvarez są kluczowymi zawodnikami drużyny z Amsterdamu, ale zespół nie spisał się dobrze w tym sezonie, więc Wielu z nich było Meksykanami Jako czynniki odpowiedzialne za zły ruch Ajaksu.

READ  Dave Roberts: Dodgers i Ohtani spotkali się na stadionie Dodgers