5 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Obniżyła cenę o połowę i jest to gra w tej chwili na SteamieValve uruchomiło nową, ograniczoną czasowo promocję, która podkreśla ten tytuł survivalowy z ponad 80 000 graczy dziennie.

parowy Zawsze ma doskonałe oferty na gry z różnych kategorii. Z tej okazji platforma Valve uruchomiła Aktualizacja funkcjonalna Zawiera kilka tytułów praca i pobyt Wśród nich znajduje się jeden zawierający więcej niż 80 tysięcy graczy dziennie.

Obniżyła cenę o połowę i jest to gra w tej chwili na Steamie

Rdza ustanowił się dawno temu Jedna z 10 najbardziej udanych gier wideo na Steam A kiedy jego cena spada, trend rośnie. Przez ograniczony czas adres można uzyskać z rozszerzeniem 50 procent zniżki.

Gra stworzona przez Facepunch Studios jest obecnie dostępna dla 1220 pesos argentyńskichale jest również na sprzedaż z DLC za 2368 pesosco oznacza 53-procentową redukcję.

Rdza

Czym jest Rust, jedna z 10 najbardziej udanych gier na Steamie

W tytule wydanym w 2018 roku gracze Obudzą się na tajemniczej wyspie, na której nie ma nic oprócz kamienia i pochodni.. Stamtąd muszą przetrwać nie tylko niebezpieczne zwierzęta i ludzi zamieszkujących to miejsce, ale także uniknąć śmierci z głodu lub zimna.

Rust ma już ponad 300 aktualizacji treściGwarantowana korekta co miesiąc. Od regularnych poprawek i ulepszeń balansu, przez aktualizacje sztucznej inteligencji i grafiki, po dodawanie treści, takich jak Nowe mapy, instrumenty muzyczne, pociągi i drony oraz regularne sezony i wydarzenia.

Nie przegap niczego

Otrzymuj najnowsze wiadomości o grach i nie tylko!

Zawieszenie

To może Cię zainteresować

READ  Nauczyciel: Czy zamierzasz kupić komputer, laptop lub tablet? Zobacz wskazówki, jak uzyskać najlepszy sprzęt