28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Obiecują poprawić usługi w klinice IMSS w Cuicatlán

Osoba kierująca Pracownią Medycyny Rodzinnej IMSS nr 13 dokłada wszelkich starań, aby zapewnić podopiecznym wysokiej jakości opiekę i ciepło

Ze scenariuszem Adalberto Brena

Quicatlan, Oksa. – Po spotkaniu z personelem medycznym, pielęgniarskim, administracyjnym, farmaceutą, monitorującym i sprzątającym, Dyrektor Oddziału Medycyny Rodzinnej nr 13, dr Mario Enrique López Pacheco, potwierdził, że „odpowiedź była pozytywna. Spotkanie robocze z całym personelem tej kliniki meksykańskiego Instytutu Zabezpieczenia Społecznego.Porozumienie ze wszystkimi kolegami, a głównym celem jest zdwojenie wysiłków, w każdej dziedzinie jego pracy, oraz zobowiązanie do zapewnienia wszystkim beneficjentom wysokiej jakości i ciepłych usług.

Dodał: „Staramy się zrozumieć trudną sytuację, przez którą przechodzą, gdy zachorują, dlatego staramy się minimalizować problemy, z jakimi się borykają, przyjmujemy ich z uśmiechem, traktujemy z życzliwością i szacunkiem w każdym zabiegu, a także prowadzimy je po każdej konsultacji szybko i poprawnie.”

López Pacheco wyjaśnił: „My jako ludzie mamy wady, które naprawiamy. Dzisiejsze błędy przekładają się na sukcesy. Dlatego musi to być praca zespołowa. Unit 13 Family Medicine (UMF) wchodzi w nową fazę. Z tego powodu spotkania ze współpracownikami będziemy kontynuować, a my będziemy oceniać Wyniki są po pewnym czasie. Wiemy, że w tej dziedzinie, jaką jest zdrowie, jest ciężko, ale rozumiemy też, że nie jest to niemożliwe – podsumował prezes UMF. .

READ  Medycyna komplementarna i alternatywna Prognoza archiwum badań rynku 2021-2031 - Los Cronistas