25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Obejrzyj gol Edsona Alvareza przeciwko Groningen

Edson Alvarez Kontynuuje konsolidację swojej europejskiej przygody. Meksykański obrońca był obecny z bramką w meczu Ajaks Na AirDevicew którym zetknęli się z tureckim Groningen.

pora roku Edson z Ajaks być bardzo dobrym. Do tej pory był regularnym graczem w czterech meczach, w których grał w środku AirDevice, gdzie już

Strzel gola przeciwko Vitesse
Miał taką samą okazję na pierwszym spotkaniu Liga Mistrzów.

GT

ten Ajaks zlokalizowany w Grupa C z Liga Mistrzów z Sportowa Lizbona, Ten Borussia Dortmund i Besiktas. Holendrzy zaczęli jako liderzy w tym sektorze po pierwszej randce, zmiażdżywszy Portugalczyków jako gości.

Następna gra od Ajaks wnętrze Liga Mistrzów Będzie tak samo lokalnie, kiedy otrzymają Besiktas. Oczekuje się, że Edson Álvarez zacznie od nowa i strzeli swoje pierwsze zwycięstwo przed swoimi fanami.

Może Cię zainteresować: koszulka Ajaxu inspirowana Bobem Marleyem UEFA

40 minut po spotkaniu, Edson Alvarez Otwarta rejestracja dla dobra mieszkańców. Wykorzystał pozycję po prawej stronie, aby głową piłkę, wysłać piłkę na tył siatki i dać swojej drużynie przewagę na odpoczynek.

To był drugi cel Edson Alvarez w sezonie, ale to szósty, który osiąga w przejeździe Ajaks. W poprzedniej kampanii wysłał z dwiema adnotacjami w AirDevice, podczas gdy w pierwszym roku nagrywał w Liga Mistrzów W poprzednim etapie.

Edson Alvarez Żyje trzeci rok w europejskiej piłce nożnej, po odejściu Ameryka szukam Ajaks Powrót do ostatnich wystąpień Liga Mistrzów, jak to się stało nie tak dawno temu.

Może Cię zainteresować: Meksyk jest dobrze reprezentowany w Europie i Lidze Mistrzów

READ  Atlas zostanie ukarany grzywną w wysokości około 2MDP w MX LeagueMediotiotiempo