19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

O której godzinie będzie najchłodniej dzisiaj, w piątek, 31 grudnia?

według Ogólna prognoza pogody Z z wodą, Dziś oczekuje się, że na północnym zachodzie powstanie połączenie podstawowego wiru zimno, basen polarny, nowy front zimno Numer 18 i rzeka atmosferyczna, generująca hipotermię i ulewne lub bardzo ulewne deszcze nad jednostkami północno-zachodniego i północnego Meksyku. Zgodnie z harmonogramem w regionach Sonora, Sinaloa i Chihuahua wystąpią ulewne deszcze. Podobnie silne wiatry o prędkości od 80 do 100 km/h spodziewane są w Baja California, Sonora, Chihuahua, Durango i Coahuila.

Ponadto w górach Baja California, Sonora, Chihuahua i Durango utrzymają się mrozy lub śniegi. Z drugiej strony, wnikanie wilgoci z Oceanu Spokojnego i Morza Karaibskiego spowoduje deszcz i okresy ulew w Chiapas, Campeche, Jukatanie i Quintana Roo.

Również w pozostałej części Republiki Meksyku spodziewane jest czyste niebo i ciepłe popołudnie, ale pogoda będzie się utrzymywać zimno bardzo zimno Z przymrozkami w godzinach porannych na wyżynach północno-zachodniej, północnej, zachodniej, środkowej i wschodniej części kraju.

Dziś oczekuje się środowiska dla Doliny Meksyku zimno bardzo zimno Z możliwością przymrozków we wczesnych godzinach dnia na wyższych terenach. W ciągu dnia w Mexico City (CDMX) i w stanie Meksyk (Edomex) spodziewane jest czyste niebo z umiarkowanym lub ciepłym środowiskiem, bez deszczu. W przypadku CDMX spodziewane są minimalne temperatury od 6 do 8 stopni Celsjusza, a maksymalne od 24 do 26 stopni Celsjusza, a także minimalne od 0 do 5 stopni Celsjusza na wyższych wysokościach otaczających Dolinę Meksykańską.

Dla stolicy Edomex spodziewana jest temperatura minimalna od -2 do 0°C, a maksymalna od 20 do 22°C. Wieją wiatry południowe od 10 do 20 km/h z porywami do 35 km/h.