2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NXT Halloween Havoc: Mandy Rose koronowana na nowego mistrza kobiet NXT

Róża Mandy Pokonany Rachel Gonzalez W meczu, który ma warunki Sztuczka lub walka uliczna Nowa Mistrzyni NXT Kobiet została ukoronowana na specjalnym NXT Halloween Havoc. Lalka Chucky kręci kołem i wybiera rodzaj walki. W końcu zamaskowany mężczyzna zaatakował Gonzaleza i po tym, jak zdjął kaptur, był Dakota Kai Zaatakuj pisarza łopatą.

Walka miała mocne elementy ze strony obu zawodników. W ostatnich chwilach Raquel włożyła włócznię, która złamała stół, a potem Dakota Kai z kapturem i łopatą Były mistrz został zlecony do walki. Mandy jechała na Gonzalez, aby wygrać w liczbie do trzech i zdobyć tytuł.

Raquel Gonzalez zakończyła mecz Panowanie 203 dni Obronił mistrzostwo w pięciokrotnie, jeden w Przejęcie NXT 36 i inny w Przejęcie NXT: w Twoim domu. W TakeOver 36 starł się z osobą, która kosztowała go dzisiejszą walkę: Dakota Kai, więc istnieje możliwość, że rywalizacja między nimi rozszerzy się lub rozpocznie. Mandy Rose, po sześciu latach w firmie, Wygrał swoje pierwsze mistrzostwo W ramach dużej partii.

Jeśli chodzi o Dakota Kai, po zostaniu wolnym i niemarkowym agentem po WWE Draft, pPonownie zajmuje miejsce w szeregach żółtej marki, aby zająć miejsce w jednym z wykazów firmy.

Nie zapomnij odwiedzić Solowrestling, sieć ze wszystkimi plikami wwe wiadomości. Śledź nas na portalach społecznościowych, Serwis społecznościowy FacebookI youtubeI Świergot NS Instagram.

Pamiętaj, następny WWE PPV to Seria ocalonych A w Solowrestling będziesz na bieżąco ze wszystkimi istotnymi wiadomościami.

READ  Były mąż Malumy z Beverly Hills kradnie wszystkie oczy w mini sukience typu bodycon