28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

nvidia | Wszystko, czego potrzebujesz, aby zostać profesjonalnym streamerem | Meksyk | Hiszpania | ZABAWA SPORTOWA

Myślisz o byciu streamerem? Internauci zainteresowani tego typu treściami mogą przestać być zwykłymi widzami, aby dodawać materiały do ​​sieci za pośrednictwem wyspecjalizowanych zespołów. Ale co to za różnica? Istnieją alternatywy dla wszystkich cen, dzięki czemu można uzyskać produkcję o akceptowalnej jakości według standardów internetowych.

Aby podążać śladami swoich ulubionych nadawców, konieczne jest spełnienie określonych wymagań technicznych dotyczących transmisji na żywo, bez utraty jakości wideo lub interakcji z publicznością. NVIDIA może zapewnić urządzeniom strumieniowym wsparcie techniczne, którego potrzebują, w oparciu o karty graficzne RTX oraz następujące oprogramowanie lub funkcje:

Transmisja NVIDIA: Zamień każdy pokój w domowe studium. Przenieś transmisje na żywo, czaty głosowe i wideokonferencje na wyższy poziom dzięki audio i wideo wspomaganemu przez sztuczną inteligencję. Pozbądź się denerwującego szumu tła i szumu wideo i ciesz się innymi możliwościami (takimi jak wirtualne tło i automatyczna ramka) za pomocą jednego kliknięcia.

NVIDC firmy NVIDIA: Jest to osobna sekcja procesora graficznego GeForce, która służy do kodowania wideo, dzięki czemu procesor nie wykonuje całej pracy. Ten system pomaga uruchamiać gry i wykonywać inne zadania wymagające dużej ilości zasobów, ułatwiając transmisję na żywo. Kodowanie sprzętowe nowej generacji i opcje jakości z akceleracją CUDA łączą się, aby pokazać najważniejsze elementy każdej gry.

nvidia | Przetestowali teraz GeForce

NVIDIA GeForce Doświadczenie: Przesyłanie strumieniowe gier do biblioteki komputera za pośrednictwem wybranej usługi przesyłania strumieniowego jest łatwe. Obsługuje transmisję strumieniową na żywo w serwisach Facebook Live, YouTube Live i Twitch, osiągając najwyższą wydajność bez poświęcania jakości.

Posłuchaj Dale Play na I . Śledź program w każdą niedzielę na naszych dostępnych platformach audio.