4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

NRF otwiera swoje największe centrum dystrybucyjne w Europie w Gdańsku (Polska).

NRF otwiera swoje największe centrum dystrybucyjne w Europie w Gdańsku (Polska).

NRF, dostawca termokontroli, otworzył największy w Europie magazyn układów chłodzenia silników i klimatyzacji w Gdańsku. To też integruje Biuro, zaplecze testowe i warsztat. ich 30 000 mkwNowe centrum dystrybucyjne, nowo wybudowane 12 metrów wysokości, są 3Łącznie 3000 miejsc, 12 000 miejsc do odbioru i miejsce na małe obszarytakich jak termostaty i czujniki.

On Dyrektor Sprzedaży NRF Aftermarket, Zbigniew Rubajest bardzo dumny z tego rozwoju i potwierdził to nowym magazynem”Mamy niezbędną przestrzeń do spodziewanego wzrostu w nadchodzących latach. Duża powierzchnia magazynowa to ciągła wysoka dostępność naszych produktów. W ten sposób nasi klienci, dystrybutorzy, Pełna dyspozycyjność na warsztaty może być zagwarantowana”.

The Największa oferta części zamiennych NRF To, wraz z wprowadzeniem różnych grup czujników, wykracza poza chłodzenie i Ponad 11 000 referencjiKontynuacja stałego wzrostu, który zmusił firmę do budowy nowych polskich obiektów, We wszystkich jego lokalizacjach należy rozbudować magazyny Aby lepiej zaspokajać potrzeby swoich klientów. naprawdę, W 2022 roku powiększyła swoją powierzchnię magazynową w Holandii, Hiszpanii, Włoszech i Francji.

READ  Automatyka magazynowa AMR firmy Locus Robots dociera do Włoch i Polski