25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy wulkan? Tygrysy, rząd Holandii i mieszkańcy ogłoszą

wreszcie! ten Reklamy dębnik jest oczekiwany dla hobby tygrysy otrzyma w ten czwartek, Kiedy zostanie to wyjaśnione? Niezależnie od tego, czy jest to nowy stadion, czy poważna przebudowa z obecnego wulkanu.

Dużo Sinergia Deportiva Club Tigres jako rząd nowy lew Wyznaczyli konferencję prasową, na której w przyszłości nastąpi oficjalne ogłoszenie projektu Macaron House. Nie zabraknie również przedstawicieli firmy gęsto zaludniony, Firma architektoniczna, która zaprojektowała stadiony w 34 krajach.

„Rząd NL, UANL, Sports Synergy, Ball Game i Populous zapraszają do wzięcia udziału Reklamy Znaczenie W najbliższy czwartek 13 stycznia 2022 o godzinie 15:30 godziny w Stadion UniwersyteckiZadzwoniła do prasy.

dla tej części, porządek obrad Z Samuel Garcia, gubernator Nuevo León, zauważa, że Dla mnies 16:00 od czwartku Będzie obecny przy Bramie 10 wulkanu.

Nowy czy przebudowany?

W połowie 2021 r. został wydany Dyrektor CEMEX co ma związek z tygrysem, Mauricio Doehner, zapytanie za pośrednictwem sieci społecznościowych z fanami, pytają, czy chcą przebudowy, nowego stadionu w Ciudad Universitaria (na parkingu) lub nowego stadionu w innym miejscu.

Siedem godzin po rozpoczęciu tej dynamiki najwyższy odsetek Opcja „Przebuduj/Rozwiń” 57,1 procent; 29,5 wezwał do „nowego stadionu w UANL”; 11,6 „plac zabaw gdzie indziej” i 1,8 proc. „inna alternatywa”; W ten sposób zbadano możliwość zrobienia ulepszonego wulkanu, z możliwością wyjścia na chwilę i zabawy w domu Monterey.

Raz po raz Samuel Garcia upierał się, że jest nowy Wskazał pod koniec 2021 r., aby poinstruować koty, że otrzymają dla niego całe wsparcie Wmurowanie pierwszego kamienia w styczniu 2022 r., podkreślając, że na parkingu istniejącego budynku można było budować, jednocześnie nadal bawili się w starym Volcan lub na terenie torów kolejowych (przed UANL).

co oznacza, że ​​nowy stadion jest jedną z obietnic wyborczych, jakie złożył Samuel, gdy starał się o stanowisko gubernatora, czego dokonał rząd Jaime Rodriguez Calderon W jego stanie od 2016 roku mówi się o nowym domu dla kotów, ale kilka projektów zostało odrzuconych, z których najsłynniejszy ma powstać nad rzeką Santa Catarina, ale Konago określił to jako bezużyteczne.

READ  Cruz Azul Forge i Pumas zmierzą się z Sapresą

Odrobina wszystkiego…

We wczesnych godzinach w piątek 10 września 2021 r. tweetowanie o Cesar Esparza Co wskazywało na to, co zostanie ogłoszone w czwartek, ponieważ jest on odpowiedzialny za projekt stadionu Tigres i od lat poświęca się budowie nowych obiektów.

Tequila z dwoma najzdolniejszymi graczami w branży stadionowej oraz moimi wspaniałymi przyjaciółmi Nickiem Reynoldsem i Chrisem Lee z Populous London.Główny temat? Niesamowity projekt 9375 km od Mediolanu Esparza pisze, że po tylu latach wzlotów i upadków, wytrwałości i ciężkiej pracy nadszedł jego czas” i właśnie ta odległość to odległość między Mediolanem we Włoszech a miastem uniwersyteckim, w którym znajduje się wulkan.

Przepełniony luksusowymi stadionami

gęsto zaludniony To studium dla architektów specjalizujących się w projektowaniu obiektów sportowych. Zanim został nazwany HOK Sport Był szczególnie odpowiedzialny za projekt Stadion BBVA Riados.

Wśród jego najważniejszych projektów, oprócz stalowy gigant, Ona Stadion Chivas, Akron; ten Nowy Jork Yankees Stadium, ten Stadion Emirates, ten Stadion BBVA Compass w Houston, ten Nowy stadion Wembley, ten O2 Arena w Londynie, ten Stadion Luz w Lizbonie, ten Audi Field w Waszyngtonie, a Stadion Australii w Sydney, między innymi.

Ponadto w jego biografii jest odnowienie Stadion piłkarski w Johannesburgu Na Mistrzostwa Świata FIFA 2010.

w tej chwili , Stadion uniwersytecki ma pojemność 41 000 widzów A przed Covid-19 zawsze wydawał się pełny w każdej grze Tigres, a wszystko było wyprzedane dla subskrybentów. Chodzi o to, aby mieć miejsce z co najmniej 60 000 obserwujących.