4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy ultra-tani telefon komórkowy, który jest irytujący, nie ma czego zazdrościć Samsungowi i iPhone’owi

Nowy ultra-tani telefon komórkowy, który jest irytujący, nie ma czego zazdrościć Samsungowi i iPhone’owi

Ten nowy telefon jest dostarczany z pierwszą „Mini Capsule” Androida, aby konkurować z najlepszymi w swojej klasie smartfonami. który jest?


znak towarowy jestem realistą Wypuszczono nowy model Naukowiec C55. Nowy smartfon, który stał się jednym z najbardziej poszukiwanych ze względu na przedział cenowy, aparat i pojemność, a także inne cechy, które go wyróżniają.

Aparat Realme C55

Jednym z aspektów wyróżniających C55 w swojej klasie jest aparat., który po raz pierwszy przekracza limit 50 MP. Ponadto oferuje system 64 MP i rozmiar większy o 54% w stosunku do swojego poprzednika, C35, z dużym flagowym czujnikiem OV64B.

Ponadto C55 zapewnia również tryby aparatu i filtry, takie jak tryb uliczny, które były dostępne tylko w poprzedniej serii. Podobnie, jest wyposażony w technologię obrazowania ProLight, która skutecznie poprawia rozdzielczość i znacznie poprawia jego możliwości. Dodatkowo posiada 8-megapikselowy aparat do selfie i 2-megapikselowy obiektyw monochromatyczny.

Naukowiec C55

Charakterystyczny design telefonu Realme C55

Jak zawsze, Realme inwestuje w unikalny i nowoczesny design, dlatego C55 ma projekt Sushower inspirowany naturalnymi elementami. Ten model występuje w dwóch kolorach: Sunshower i Rainy Night. Konstrukcja skupia się nie tylko na estetyce, ale ogólnie jest bardzo dobra, z grubością 7,89 mm, która jest najcieńsza w swojej klasie.

Jeśli chodzi o małą kapsułę, jest to projekt mający na celu lepszą interakcję z C55, który będzie wyświetlał dynamiczne kolorowe światło obudów baterii. Podobnie wyświetli również dwa scenariusze związane z wykorzystaniem danych i statystykami kroków, które dotrą do urządzenia za pośrednictwem aktualizacji OTA.

Nie przegap niczego

Otrzymuj najnowsze wiadomości ogólne i nie tylko!

Może Cię to zainteresować

READ  Phil Spencer wspierał pojawienie się ponad 1000 klasycznych gier Xbox za pośrednictwem Antstream Arcade