18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy resort Radisson otwarty nad Bałtykiem

Kilka kroków od pięknego Bałtyku, Radisson Resort Kolopsek Hotel Radisson w Polsce otwiera się jako 15. hotel grupy.

Położony w cichej, wygodnej okolicy na wschód od centrum miasta, hotel to fantastyczna nowa propozycja na wakacje na plaży na Pomorzu Zachodnim, a pierwszy hotel w Kosobrassek posiada własny park wodny. Wraz z otwarciem tej nowej nieruchomości, Radisson Hotel Group potwierdza swoją pozycję wiodącego międzynarodowego operatora kurortów w Polsce.

209 pokoi i apartamentów w Radisson Resort Coloprose jest inspirowanych plażą kurortu i ma minimalistyczny i jasny wystrój inspirowany parkami morskimi i naturalnymi, aby odtworzyć to, co znajduje się na plaży. Pokoje urządzone są w delikatnym skandynawskim stylu i ozdobione grafikami autorstwa polskiej artystki Jusanny Zakrevskiej. Wszystkie pokoje i domki mają prywatne balkony, dzięki czemu goście mogą rozkoszować się widokami i cieszyć się wakacjami w prawdziwym relaksie.

Hotelowy park wodny posiada dwa kryte baseny i przestronną strefę relaksacyjną z podgrzewanym basenem zewnętrznym, zjeżdżalniami zewnętrznymi i wewnętrznymi, podgrzewanymi wannami i światłem słonecznym. Na dachu goście mogą kąpać się we wspaniałym basenie bez krawędzi, rozkoszować się słońcem i podziwiać Morze Bałtyckie. W hotelowym spa znajduje się łaźnia parowa i osiem gabinetów zabiegowych, które zapewniają kojące doznania w spa zwanym Kozoprek. .

Łącząc dobrą kuchnię ze swobodnymi lokalami gastronomicznymi, Radisson Resort wybiera kulinarną scenę regionu, koncentrując się na daniach rybnych Kolopracka. Stylowa restauracja Bersante-la-Garde wywodzi swoją nazwę od nazwy rzeki i koncentruje się na lokalnej kuchni ze składnikami z regionu zachodniopomorskiego, podczas gdy międzynarodowa restauracja bufetowa Salmo oferuje opcje na każdy gust. Przez cały dzień Pool Bar Aqua Park oferuje orzeźwiające napoje i przekąski, a Lobby Bar z relaksującą atmosferą to idealne miejsce na koktajl, lekkie przekąski i ciasta.

Kołobrzeg Największe miasto uzdrowiskowe w Polsce i uzdrowiskowa stolica kraju, odwiedza rocznie ponad 1 mln turystów. Na 11 kilometrach linii brzegowej plaże mają do 100 metrów szerokości, co zapewnia wystarczającą przestrzeń do korzystania ze światła słonecznego nawet latem. Ze swoją tradycją miasta uzdrowiskowego i niedawnym rozwojem wielu obiektów spa i wellness, Kosobreg przyciąga turystów przez cały rok. Radisson Resort znajduje się w spokojnej części miasta Koloprasek, w sąsiedztwie Parku Aleksandra Fredo, popularnego hotspotu z amfiteatrem, w którym koncerty odbywają się przez całe lato. Plaża znajduje się 500 m od hotelu i oferuje wspaniały smak lokalnego życia na Morzu Bałtyckim. Rezerwat Leśny East Egopark oferuje malownicze widoki na zachodniopomorskie. Nocne życie i latarnia morska i piwna sceneria Kosobrezka znajdują się zaledwie kilka kilometrów od hotelu, a stacja kolejowa Kosobrek ma bezpośrednie połączenia z lotniskiem Solitaire Szczecin-Koleniev i Warszawą.

READ  Polska: 3 cudzoziemców znaleziono martwych w pobliżu granicy

Yilmaz Yildirimlar, starszy wiceprezes regionu na Europę Środkowo-Wschodnią, Rosję i Turcję Radisson Hotel Group, mówi: „Cieszymy się, że możemy otworzyć drzwi naszego pierwszego Radisson Resort na Bałtyckiej Plaży. Radisson to wysokiej jakości marka hotelowa oferująca inspirowaną skandynawską gościnność, która pomaga gościom skupić się na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym oraz znaleźć harmonię w podróżowaniu. Dzięki temu wspaniałemu dodatkowi do naszego polskiego portfolio kontynuujemy naszą historię sukcesu jako największy międzynarodowy operator kurortów w kraju.

Radisson Resort Kolopsek Hotele Zdrojowa to wiodący inwestor i operator hoteli resortowych w Polsce. Radisson Blu Resort, Svinojsky i Radisson Hotel Schlarska BorebaW innych hotelach w Polsce.

„Radisson Resort Koloprazek będzie piątą nieruchomością Zrozovej w Kozoprezu, co wzmacnia naszą pozycję na tym konkurencyjnym rynku. McGeeze Wieskeel, dyrektor generalny hotelu.

Ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo gości i członków zespołu jest najwyższym priorytetem, Radisson Resort Coloprose wdraża program Radisson Hotel Safety Protocol. Szczegółowe protokoły higieny i dezynfekcji zostały opracowane we współpracy z SGS, wiodącą na świecie firmą zajmującą się inspekcją, weryfikacją, testowaniem i certyfikacją, i mają na celu zapewnienie gościom bezpieczeństwa i spokoju od momentu zameldowania do wymeldowania.