3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy problem pojawił się w Chivas na kilka dni przed rozpoczęciem otwarcia w 2022 r.: nie chodzi o wzmocnienia

MX Liga

El Rebaño ma jeszcze tylko jedną grę do przygotowania przed rozpoczęciem nowej kampanii, czyli za niecałe dwa tygodnie.

© imago 7W Chivas . pojawił się nowy problem

Rzeczywistość uderzyła w to, że Atlas nagrodził FC Guadalajara w ubiegłą sobotę porażką 1:0 Zwrócił uwagę na jeden z problemów, na który Rojiblanco borykało się najbardziej w ostatnich latach i dotyczy on mężczyzn zapewniających bezpieczeństwo w środku obrony. Cóż, Hiram Mir ponownie pojawia się w adnotacjach sąsiadów.

Odkąd Ricardo Cadena objął kierownictwo artystyczne Sacred Flock Aby rozegrać cztery ostatnie mecze rundy regularnej w Clausura 2022, przejdź do serii pięciu z trzema środkowymi obrońcami Gilberto Sepulveda i Gilberto Orozco, elementy, które zostały wymazane przez trenera Marcelo Michelle Linio.

był wtedy stał Hiram Mir przejął odpowiedzialność za bycie Libero w centrum obrony, aby za pomocą swojej wiedzy rozwiązać wszelkie potrzeby obronne Chivasa. Ale w Finałowe pojedynki z Atlasem w ćwierćfinale się nie udało A teraz w tym towarzyskim meczu również wyglądał źle, powodując zaniepokojenie personelu technicznego, który nie ma wielu opcji na ławce rezerwowych, zajmując tak kompromitującą pozycję.

Chivas i ich problemy obronne

Jedną z opcji jest Antonio Briceño, ale wzloty i upadki, jakie miał od czasu przybycia do Guadalajara Nie stawiają go też jako tego godnego zaufania człowieka, któremu udaje się naprawić niedociągnięcia. Innym piłkarzem, który zyskał pewną sławę jest Luis Olivas, ale młody obrońca jest niedoświadczony I właściwie nie grał dużo w trzeciej klasie z Cadeną Będzie on zlokalizowany centralnie po prawej stronie, czyli w miejscu zajmowanym obecnie przez Orozco „Cheket”.

głosować Czy Hiram Mir przekonuje cię jako ochroniarza w Chivas?

Czy Hiram Mir przekonuje cię jako ochroniarza w Chivas?

Tak, to był po prostu zły moment przed Atlasem

Prawda nigdy mnie nie przekonała

Nie, ale jest najlepszy

310 osób już zagłosowało

W ESPN analizowali przyszłość dla Chivas, jeśli nie rozwiążą swoich problemów z tyłu, nawet komentator Rafael Puente zwrócił uwagę na to, czego brakuje Hiramowi Mirowi: „Bez względu na to, w jakim formacie mają być półprodukty, musisz mieć dwa, które są dwoma lwami w marce, Plus sprytny i szybki libero do robienia pokrywek. Mir wydaje się być pozbawiony siły.”

„Kadena musi ich przekonać, z trzema obrońcami, jeden z nich, by posuwał się do przodu pośrodku z jednym z trzech obrońców do przodu. Mir nie jest w najlepszej formie, ale ma doświadczenie. Reszta jest taka piękna., ale musi być przekonanie. Być może najlepszą częścią tego jest Briseño, ale czasami trochę wariuje”, Wielu Jose Luis Sanchez Sula, lepiej znanego jako Chiles.

Podobała Ci się nasza notatka? Czy jesteś zachęcany? Podnieś głos i wyraź siebie! Teraz Flock Passion umożliwia interakcję z naszymi treściami. Przez Viaforę możesz powiedzieć nam, czego chcesz, przez Google, Facebook lub e-mail. Kompletne, zorganizowane doświadczenie, dopasowane do Twoich zainteresowań. Spróbuj!

READ  Trener Szachtara zginął w wyniku rosyjskich ataków