27 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy laptop pojawia się w Meksyku wcześniej niż oczekiwano

jak gdyby Rozwiesiliśmy je Ostatnio nowy Przełącznik Nintendo OLED Wystawione w sklepach Coppel i GamePlanet. Dziwne było to, że w Kobel Możemy już zamówić Zanotowaliśmy również, że dostawa nastąpi między 9 a 14 października.

Teraz konsola też pojawił się na amazon, co daje nam kolejną wskazówkę, że faktycznie będzie dostępny wcześniej niż myślimy, nie do końca roku, jak potwierdził Nintendo Xataka Meksyk.

Widzimy, że sklep ma konsolę biały kolor i w Czarny kolor zatrudnienie 9999 pesos, jak podało nam nasze źródło, więc jest prawdopodobne, że to jest to Oficjalna cena w Meksyku.

Ponadto sklep wskazuje również, że będzie Dostępny w sprzedaży jutro 8 października, jak to będzie miało miejsce w innych regionach świata. Z powodu problemów z harmonogramem ci, którzy kupią go teraz, mogą go nie otrzymać jutro, nawet jeśli Amazon Prime.

Nintendo Switch OLED dostępny w Amazon Mexico

Oczywiście sklep oferuje Dodatkowa miedź 79 pesos Aby otrzymać tę dostawę i cieszyć się nią wraz z uruchomieniem „Dread Metroid”. Ponadto wszyscy użytkownicy są właścicielami Całkowicie darmowa wysyłka Mamy również możliwość zapłaty Ubezpieczenie od wypadku.

Teraz pozostało już tylko wydanie konsoli u innych oficjalnych dystrybutorów Nintendo, a także oświadczenie firmy, aby całkowicie oficjalnie wprowadzić nowy model do naszego kraju.

W Xataka México Selección publikujemy najlepsze oferty w dziedzinie technologii, gier wideo, przedmiotów kolekcjonerskich i innych przecenionych kategorii w różnych sklepach internetowych w Meksyku. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

* Niektóre linki w tym poście mogą należeć do programu partnerskiego. Żaden z wymienionych artykułów nie jest sugerowany przez marki ani sklepy, przesłanie ich jest indywidualną decyzją zespołu redakcyjnego.