3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy konkurent Nintendo Switch ma Androida i dostęp do Google Play

Nowy konkurent Nintendo Switch ma Androida i dostęp do Google Play

Logitech ogłosił wszystkie szczegóły dotyczące G Cloud, nowej przenośnej konsoli opartej na systemie Android.

Logitech właśnie wyciągnął rękaw, co mogło być Najlepsza przenośna konsola. jego nazwa Logitech G CloudPochodzi z celem konkurowania jeden na jednego z konsolami takimi jak Nintendo Switch lub Steam Deck. W tym celu firma Logitech postanowiła wykorzystać otwartą filozofię firmy Androidco da graczom możliwość cieszenia się ulubionymi tytułami na różnych platformach.

To jest to gry w chmurze Jest to w zasadzie główna atrakcja tej konsoli, chociaż nie ma najnowszych specyfikacji, jej możliwości Wdrożenie głównych usług Gra w chmurze Spraw, aby była bardziej wszechstronną opcją niż inne konkurencyjne konsole.

Konsola Logitech G Cloud w kolorze białym na stole.

Konsola Logitech G Cloud z dostępem do Xbox Cloud Gaming, Google Play i Nvidia GeForce Experience

Logitech G Cloud, wszystkie informacje

Nowa konsola firmy Logitech jest skierowana do użytkowników, którzy preferują usługi gier w pływNie chcą wydawać swoich tytułów lokalnie. Więc wejdź Wsparcie dla Xblox Cloud Gaming i Nvidia GeForce NowA ponieważ jest to urządzenie z Androidem, jest również dozwolone Pobieraj aplikacje z usług takich jak Google Stadia czy Amazon Luna.

Jednak aplikacja Xbox i Steam Link są również dołączone, więc realizować pływ Z konsoli lub komputera Bezpośrednio do G Cloud.

Na poziomie technicznym konsola zapewnia 7-calowy ekran LCD IPS Z rozdzielczością Full HD+ i formatem 16:9, a także częstotliwością odświeżania 60 Hz i maksymalną jasnością 450 nitów. Posiada pełny panel przycisków, w tym spusty, D-Pad, analogowy joystick, liniowy silnik wibracyjny i system audio składający się z Głośniki stereoPort słuchawkowy 3,5 mm, obsługa dźwięku USB-C, łączność Bluetooth 5.1 i kodek aptX Adaptive. To wszystko jest w ciele Waga 463 gramów.

Przenośna konsola Logitech

Logitech G Cloud umożliwia lokalne granie w gry na Androida, a także korzystanie z głównych usług gier w chmurze.

Procesor, który ożywia konsolę, to Qualcomm Lwia paszcza 720Gsegment nastawiony na efektywność energetyczną, ale to możliwe Zezwalaj na lokalne granie w niektóre gry na Androida Bez wielu problemów. Ponadto zawiera obsługę WiFi 5.

READ  Plotka: Microsoft wiedział, że Redfall to katastrofa, ale szanuję wolność Arkane i Bethesdy

Logitech G Cloud

one Cena 329,99 USDDo sprzedaży trafi od połowy października. W okresie rezerwacji możesz uzyskać Obniżona cena 299,99. Na chwilę obecną nie podano danych o możliwości jego wprowadzenia na rynek w Europie.

Ten artykuł sugeruje Obiektywna i niezależna Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pośrednictwem określonych linków, które pojawiają się w tej wiadomości, Andro4all otrzymuje prowizję. Przystąp Do kanału ofert Andro4all Aby zobaczyć najlepsze oferty, zanim ktokolwiek inny.