21 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy kod promocyjny na Pokémon GO obejmujący 100 prezentów

Nowy kod promocyjny na Pokémon GO obejmujący 100 prezentów

Jeśli chcesz zrobić Fuzję Necrozmy z Solgaleo, ten kod podarunkowy Pokémon GO jest właśnie tym, czego potrzebujesz.

aktualizować: Inny został aktywowany Nowy kod promocyjny na Pokemon Go, tym razem ze 100 Punktami Energii Księżyca w prezencie. Mówimy Ci tutaj wszystko.

Oryginalne wiadomości: Zbliżają się obchody najważniejszego wydarzenia roku dla mobilnych Pokémonów, a Niantic ma już wszystko przygotowane. Powiedzieliśmy już Ci o wszystkim, co możesz zrobić na Global Fest 2024 bez biletu, ale zanim zaczniesz łapać wszelkiego rodzaju stworzenia, czeka na Ciebie prezent. Jest nowy Kod promocyjny Pokémon GO.

Ten Kod podarunkowy Pokemon GO daje ci z 100 punktów mocy z syntezy słonecznej. Te przedmioty są niezbędne do zdobycia Necrozma znał Zmierzch Wykonaj Fuzję Necrozmy z Solgaleo, chociaż do jej wykonania potrzebujesz łącznie 1000 punktów. A potem zostawiamy Ci klucz:

  • LFR5CQZ7852CP – 100 punktów energii słonecznej

W tej chwili nie ustalono daty wygaśnięcia, ale zalecamy jak najszybsze wykorzystanie bonusu w celu odblokowania bonusu. Przy okazji przypominamy, że w lipcu dostępne są jeszcze inne kody podarunkowe na Pokémon GO. Należy również zauważyć, że kodów tych nie można już wykorzystać w grze, ponieważ wszystko odbywa się teraz za pośrednictwem sklepu internetowego.

Za Zaktualizowano 13 lutego 2024 rTam jest tylko jeden Jak zrealizować kody Pokemon Go I zdobądź ekskluzywne nagrody. Oto kroki, które należy wykonać na iOS i Androidzie:

  1. Wejdź do sekcji Rozliczanie ofert Zwolennik Sklep internetowy Pokemon GoMożesz zalogować się bezpośrednio Z tym linkiem.
  2. Zaloguj sięNa swoim koncie użytkownika Pokémon GO kliknij „Zaloguj się, aby skorzystać”.
  3. wejście Ostrze redukcyjne I sprawdź jego autentyczność.
  4. Otóż ​​to!

fontanna