9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy kamień milowy w branży rozrywki strumieniowej: Star+ pojawił się w Ameryce Łacińskiej

gwiazda + (Starplus.com), nowa publiczna usługa rozrywkowo-sportowa Walta Disneya skierowana do dorosłych, dotarła dziś do Ameryki Łacińskiej z najszerszym zakresem treści. Obejmuje produkcje fabularne i non-fiction stworzone w całości w Ameryce Łacińskiej, szeroki wybór wydarzeń sportowych na żywo z ESPN, nowe oryginalne produkcje międzynarodowe oraz kompletny katalog animowanych komedii z 20. telewizji oraz ekskluzywne pokazy filmowe po raz pierwszy.

Star + można teraz uzupełnić o Disney + przez Kombinacja +Oferta handlowa oferująca obie usługi w jednej cenie.

„Od dzisiaj widzowie w Ameryce Łacińskiej mają dostęp do rozrywki nigdy wcześniej nie widzianej w regionie. Star+ pokazuje nasze zaangażowanie w dostarczanie odpowiednich i różnorodnych propozycji, dając naszym widzom dostęp do w pełni spersonalizowanych treści, dostosowanych do ich gustów. Nowa usługa zawiera również Z ogromną różnorodnością połączonych propozycji, które nie zostały jeszcze zaprezentowane razem, za pośrednictwem tej samej platformy nadawczej” – powiedział Diego Lerner, prezes The Walt Disney Company w Ameryce Łacińskiej. Ponadto, od dzisiaj dostępna jest Combo+, niezrównana oferta komercyjna, która obejmuje wszystkie treści Star+ i Disney+ w wyjątkowej i atrakcyjnej cenie, umożliwiając dostęp do najwyższej ilości i jakości treści przesyłanych strumieniowo na rynku Ameryki Łacińskiej” – podsumował.

Subskrybenci Star+ mogą cieszyć się świeżymi, oryginalnymi treściami stworzonymi w Ameryce Łacińskiej i dla nich wraz z największymi talentami regionu, zarówno za kulisami, jak i za kulisami. Nowe opowiadania, które będą publikowane stopniowo, podejmują tematy związane z kulturą popularną Ameryki Łacińskiej, w formatach beletrystycznych i non-fiction oraz w najróżniejszych gatunkach: dramacie, z tytułami takimi jak „Santa Evita”, „To nie było moje Błąd” i nowy sezon „Impuros.”; Komedia, z serialami takimi jak „El galán. Telewizja się zmieniła, nie on” i „Obrońcy”; komedia dramatyczna poprzez produkcje takie jak „Terapia alternatywna” i „Reżyser”; Thriller z tytułami takimi jak „Insania” i „Primetime”; Biografia z jednej strony serie takie jak „Ringo” i „Pancho Villa”. Centaury Północy” oraz dokumentalna rzeczywistość, poprzez produkcje takie jak nowy sezon słynnego serialu dokumentalnego „Bios. Życie, które zmieniło Twoje życie”.

READ  Legendarna grupa ABBA powraca na scenę po 39-letniej przerwie

Star+ tworzy wyjątkowy moment dla treści sportowych w Ameryce Łacińskiej dzięki dostępowi ESPN do świata transmisji na żywo. Jego spadek będzie pochodził z obszernego katalogu wydarzeń i pokazów na żywo z głównych europejskich lig piłkarskich, takich jak France Ligue 1 z gwiazdozbiorem pod wodzą Messiego i Neymar; Serie A, Bundesliga, Eredivisie, a także główne mecze włoskiej Serie A. Liga MX i Liga MX Femenil.

Oferta sportowa obejmuje również tenisowe Grand Prix (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open), a także turnieje ATP i WTA; koszykówka NBA; Sporty motorowe i MotoGP; Knockout z boksem ESPN. golf na PGA Tour, Masters, The Open, PGA Championship i Ryder Cup; jazda na rowerze w Tour de France; NFL; Sporty ekstremalne od X i . Games Baseball MLB.

Więcej szczegółów na temat dostępnych umiejętności, Tutaj.

W przeciwieństwie do tego lokalne wersje klasyków ESPN, takie jak SportsCenter, pojawiają się na Star+, z Caroliną Padron, Jorge Eduardo Sánchezem, Carym Correą, Vanessą Hubenkothen, Christiną Alexander, Sergio Deppem, Miguelem Briceño, Pauliną Garcią Robles, Miguelem Gonzalezem i innymi; Oprócz oryginalnych produkcji sygnału powstałych w Ameryce Łacińskiej, takich jak Futbol Picante, NFL Live, ESPN Knockout, ESPN FC, Out of Play.

Platforma zawiera również nową ekskluzywną globalną produkcję oryginalnego Star +, z doskonałymi aktorami i znanymi osobistościami za kulisami. Niektóre z długo oczekiwanych tytułów, które już weszły do ​​serwisu, to serial komediowo-fabularny „Tylko morderstwa w budynku”, z udziałem Steve’a Martina, Martina Shorta i Seleny Gomez; „Miłość, Wiktor”, „Wielkie niebo” i „Mistrz”. Dostępne są również oryginalne serie światowych hitów, takie jak wszystkie sezony „This Is Us” i „The Walking Dead”, w tym dwuodcinkowy finał, który jest emitowany dzisiaj. W późniejszym czasie na scenie zostanie pokazany dramat biograficzny „Pam & Tommy” z Lily James i Sebastianem Stanem oraz „Y: The Last Man”, nowy serial obyczajowy oparty na powieści graficznej Briana K. Vaughana i Pii. Platforma. . wojna.

READ  Po napaści na tle seksualnym i skandalu kanibali American Express złożyła pozew przeciwko Armie Hammer

Fani filmów polegają na najnowszych tytułach, takich jak „Judy”, a także na przebojowych filmach wszelkiego rodzaju, takich jak „Deadpool” i „Bohemian Rhapsody”. Mają także dostęp do wersji filmowych, które będą transmitowane wyłącznie przez Star+, takich jak „Wakacyjne Przyjaciele” i „Nomadland”, zdobywca Oscara® za najlepszy film.

Wreszcie, jeśli chodzi o komedie animowane, katalog obejmuje wszystkie 20 produkcji telewizyjnych, w tym kultowy, wielokrotnie nagradzany serial „Simpsonowie”, który dziś pokazuje swój 32. pełny sezon i po raz pierwszy prezentuje wszystkie sezony jednocześnie. Miejsce docelowe. Ponadto można zobaczyć takie tytuły jak „Family Guy”, „Futurama”, „Bob’s Burgers”, a pod koniec września zadebiutuje „Solar Opposites”, nowy serial od Star Original Productions autorstwa twórców Ricka i Morty’ego.

Abonenci mogą oglądać Star+ na różnych telewizorach zgodnych z Internetem i urządzeniach mobilnych, cieszyć się wysokiej jakości treścią na maksymalnie 4 urządzeniach jednocześnie, do 25 jednoczesnych pobrań na maksymalnie 10 urządzeniach, spersonalizowane rekomendacje i możliwość skonfigurowania 7 różnych profili, w tym opcję kontroli rodzicielskiej. Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcjonalności platformy, przejdź do pomoc.starplus.com.

Ci, którzy mają już roczną subskrypcję Disney+, będą mogli dołączyć do miesięcznej subskrypcji Combo + pod adresem www.comboplus.com. Jeśli wybierzesz tę ofertę komercyjną, rachunek Combo+ zostanie odliczony od wartości, jaką reprezentuje miesiąc Disney+ na czas trwania rocznych składek, które już zapłaciłeś. Może się to różnić w przypadku umowy za pośrednictwem strony trzeciej.

Skonsultuj się, aby uzyskać więcej informacji na temat cen końcowych w Twoim kraju Tutaj.

STAR+ już dotarł do Ameryki Łacińskiej
Star+ to ogólna usługa rozrywkowa i sportowa uruchomiona 31 sierpnia 2021 r. w Ameryce Łacińskiej, uzupełniająca, ale niezależna od Disney+ w tym regionie.

W serwisie odbywają się ekskluzywne premiery filmów i seriali rozrywkowych z wytwórni The Walt Disney Company, w tym Disney Television Studios, FX, 20th Century Studios, Star Original Productions, National Geographic Original Productions i nie tylko, a także transmisje na żywo od ESPN, serwisu streamingowego, najbardziej szanowanej i cenionej marki dla entuzjastów sportu w regionie.

READ  wideo | Karely Ruiz namiętnie całuje swoich fanów w usta i dedykuje im zmysłowe tańce na ulicy

Od dramatu po komedię, w tym wszystkie sezony The Simpsons i thrillery dla dorosłych, Star+ oferuje również ekskluzywne oryginalne programy marki rozrywkowej Star Star, a także szereg oryginalnych produkcji regionalnych z Ameryki Łacińskiej.

po więcej informacji: Starplus.pl.