24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy kamień milowy w branży rozrywki strumieniowej: Star+ pojawił się w Ameryce Łacińskiej

gwiazda + (Starplus.com), nowa publiczna usługa rozrywkowo-sportowa Walta Disneya skierowana do dorosłych, dotarła dziś do Ameryki Łacińskiej z najszerszym zakresem treści. Obejmuje produkcje fabularne i non-fiction stworzone w całości w Ameryce Łacińskiej, szeroki wybór wydarzeń sportowych na żywo z ESPN, nowe oryginalne produkcje międzynarodowe oraz kompletny katalog animowanych komedii z 20. telewizji oraz ekskluzywne pokazy filmowe po raz pierwszy.

Star + można teraz uzupełnić o Disney + przez Kombinacja +Oferta handlowa oferująca obie usługi w jednej cenie.

„Od dzisiaj widzowie w Ameryce Łacińskiej mają dostęp do rozrywki nigdy wcześniej nie widzianej w regionie. Star+ pokazuje nasze zaangażowanie w dostarczanie odpowiednich i różnorodnych propozycji, dając naszym widzom dostęp do w pełni spersonalizowanych treści, dostosowanych do ich gustów. Nowa usługa zawiera również Z ogromną różnorodnością połączonych propozycji, które nie zostały jeszcze zaprezentowane razem, za pośrednictwem tej samej platformy nadawczej” – powiedział Diego Lerner, prezes The Walt Disney Company w Ameryce Łacińskiej. Ponadto, od dzisiaj dostępna jest Combo+, niezrównana oferta komercyjna, która obejmuje wszystkie treści Star+ i Disney+ w wyjątkowej i atrakcyjnej cenie, umożliwiając dostęp do najwyższej ilości i jakości treści przesyłanych strumieniowo na rynku Ameryki Łacińskiej” – podsumował.

Subskrybenci Star+ mogą cieszyć się świeżymi, oryginalnymi treściami stworzonymi w Ameryce Łacińskiej i dla nich wraz z największymi talentami regionu, zarówno za kulisami, jak i za kulisami. Nowe opowiadania, które będą publikowane stopniowo, podejmują tematy związane z kulturą popularną Ameryki Łacińskiej, w formatach beletrystycznych i non-fiction oraz w najróżniejszych gatunkach: dramacie, z tytułami takimi jak „Santa Evita”, „To nie było moje Błąd” i nowy sezon „Impuros.”; Komedia, z serialami takimi jak „El galán. Telewizja się zmieniła, nie on” i „Obrońcy”; komedia dramatyczna poprzez produkcje takie jak „Terapia alternatywna” i „Reżyser”; Thriller z tytułami takimi jak „Insania” i „Primetime”; Biografia z jednej strony serie takie jak „Ringo” i „Pancho Villa”. Centaury Północy” oraz dokumentalna rzeczywistość, poprzez produkcje takie jak nowy sezon słynnego serialu dokumentalnego „Bios. Życie, które zmieniło Twoje życie”.

READ  Śmieszne memy Leonarda DiCaprio i minimalny wiek jego partnerów

Star+ tworzy wyjątkowy moment dla treści sportowych w Ameryce Łacińskiej dzięki dostępowi ESPN do świata transmisji na żywo. Jego spadek będzie pochodził z obszernego katalogu wydarzeń i pokazów na żywo z głównych europejskich lig piłkarskich, takich jak France Ligue 1 z gwiazdozbiorem pod wodzą Messiego i Neymar; Serie A, Bundesliga, Eredivisie, a także główne mecze włoskiej Serie A. Liga MX i Liga MX Femenil.

Oferta sportowa obejmuje również tenisowe Grand Prix (Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open), a także turnieje ATP i WTA; koszykówka NBA; Sporty motorowe i MotoGP; Knockout z boksem ESPN. golf na PGA Tour, Masters, The Open, PGA Championship i Ryder Cup; jazda na rowerze w Tour de France; NFL; Sporty ekstremalne od X i . Games Baseball MLB.

Więcej szczegółów na temat dostępnych umiejętności, Tutaj.

W przeciwieństwie do tego lokalne wersje klasyków ESPN, takie jak SportsCenter, pojawiają się na Star+, z Caroliną Padron, Jorge Eduardo Sánchezem, Carym Correą, Vanessą Hubenkothen, Christiną Alexander, Sergio Deppem, Miguelem Briceño, Pauliną Garcią Robles, Miguelem Gonzalezem i innymi; Oprócz oryginalnych produkcji sygnału powstałych w Ameryce Łacińskiej, takich jak Futbol Picante, NFL Live, ESPN Knockout, ESPN FC, Out of Play.

Platforma zawiera również nową ekskluzywną globalną produkcję oryginalnego Star +, z doskonałymi aktorami i znanymi osobistościami za kulisami. Niektóre z długo oczekiwanych tytułów, które już weszły do ​​serwisu, to serial komediowo-fabularny „Tylko morderstwa w budynku”, z udziałem Steve’a Martina, Martina Shorta i Seleny Gomez; „Miłość, Wiktor”, „Wielkie niebo” i „Mistrz”. Dostępne są również oryginalne serie światowych hitów, takie jak wszystkie sezony „This Is Us” i „The Walking Dead”, w tym dwuodcinkowy finał, który jest emitowany dzisiaj. W późniejszym czasie na scenie zostanie pokazany dramat biograficzny „Pam & Tommy” z Lily James i Sebastianem Stanem oraz „Y: The Last Man”, nowy serial obyczajowy oparty na powieści graficznej Briana K. Vaughana i Pii. Platforma. . wojna.

READ  Gabriel Soto przedstawił nowe szczegóły dotyczące swojego prawnego zwycięstwa nad Laurą Pozzo

Fani filmów polegają na najnowszych tytułach, takich jak „Judy”, a także na przebojowych filmach wszelkiego rodzaju, takich jak „Deadpool” i „Bohemian Rhapsody”. Mają także dostęp do wersji filmowych, które będą transmitowane wyłącznie przez Star+, takich jak „Wakacyjne Przyjaciele” i „Nomadland”, zdobywca Oscara® za najlepszy film.

Wreszcie, jeśli chodzi o komedie animowane, katalog obejmuje wszystkie 20 produkcji telewizyjnych, w tym kultowy, wielokrotnie nagradzany serial „Simpsonowie”, który dziś pokazuje swój 32. pełny sezon i po raz pierwszy prezentuje wszystkie sezony jednocześnie. Miejsce docelowe. Ponadto można zobaczyć takie tytuły jak „Family Guy”, „Futurama”, „Bob’s Burgers”, a pod koniec września zadebiutuje „Solar Opposites”, nowy serial od Star Original Productions autorstwa twórców Ricka i Morty’ego.

Abonenci mogą oglądać Star+ na różnych telewizorach zgodnych z Internetem i urządzeniach mobilnych, cieszyć się wysokiej jakości treścią na maksymalnie 4 urządzeniach jednocześnie, do 25 jednoczesnych pobrań na maksymalnie 10 urządzeniach, spersonalizowane rekomendacje i możliwość skonfigurowania 7 różnych profili, w tym opcję kontroli rodzicielskiej. Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcjonalności platformy, przejdź do pomoc.starplus.com.

Ci, którzy mają już roczną subskrypcję Disney+, będą mogli dołączyć do miesięcznej subskrypcji Combo + pod adresem www.comboplus.com. Jeśli wybierzesz tę ofertę komercyjną, rachunek Combo+ zostanie odliczony od wartości, jaką reprezentuje miesiąc Disney+ na czas trwania rocznych składek, które już zapłaciłeś. Może się to różnić w przypadku umowy za pośrednictwem strony trzeciej.

Skonsultuj się, aby uzyskać więcej informacji na temat cen końcowych w Twoim kraju Tutaj.

STAR+ już dotarł do Ameryki Łacińskiej
Star+ to ogólna usługa rozrywkowa i sportowa uruchomiona 31 sierpnia 2021 r. w Ameryce Łacińskiej, uzupełniająca, ale niezależna od Disney+ w tym regionie.

W serwisie odbywają się ekskluzywne premiery filmów i seriali rozrywkowych z wytwórni The Walt Disney Company, w tym Disney Television Studios, FX, 20th Century Studios, Star Original Productions, National Geographic Original Productions i nie tylko, a także transmisje na żywo od ESPN, serwisu streamingowego, najbardziej szanowanej i cenionej marki dla entuzjastów sportu w regionie.

READ  Gwiazdy, które potępiły napaść seksualną i przemoc seksualną, inspirowane przez Sashę Sokol

Od dramatu po komedię, w tym wszystkie sezony The Simpsons i thrillery dla dorosłych, Star+ oferuje również ekskluzywne oryginalne programy marki rozrywkowej Star Star, a także szereg oryginalnych produkcji regionalnych z Ameryki Łacińskiej.

po więcej informacji: Starplus.pl.