30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy ekskluzywny VW Vocho będzie kosztował ponad 10 milionów pesos

Kultura „Restomod” polega na przywracaniu klasycznych samochodów dzięki technologii, a Volkswagen zastosuje ją z Chrząszcz volkswagenlepiej znany w Meksyk Jak Fuzhouwięc powstanie „nowy”.

Teraz wyprodukowany przez Milivié, małą firmę in NiemcyPowstaną tylko 22 Fuchito, które będą reprezentowały 22 miliony samochodów sprzedanych na całym świecie.

Ale koszt tego nowego Nowoczesny Volkswagen Fuzhou Będzie to kosztować 600 tysięcy dolarówodpowiednik 12,5 miliona pesos meksykańskich, Chociaż tak, Milivié zapewnia, że ​​każde peso czy dolar jest tego warte.

Podstawą będzie 1972 . dźwięk Bo zajmą one tylko nadwozie i podłogę wspomnianego auta, bo reszta auta to panele wyprodukowane przez niemiecką firmę.

Będą miały dość nowoczesne elementy oświetleniowe, będą smuklejsze, ale zachowają oryginalny design fuchito. Tylne szyby silnika włączą się i dodadzą spoiler.

Teraz 19-calowe felgi z pięcioma szprychami i klamkami będą bliżej samochodu. Lustra zachowują ten sam kształt.

Silnik będzie taki sam jak w czterocylindrowym boksie, ale tylko tym razem podniesie się do 2,28 litra i zostanie dodany gaźnik Weber Zostanie wyprodukowany specjalnie dla pojazdu.

To będzie nowy zaktualizowany VW Vocho

Wreszcie w środku znajdzie się ekran o przekątnej 12,3 cala ze specjalnym systemem dla nowego Volkswagen Fuzhou. Pedały i panele drzwi inspirowane pedałami A. Porsche 911

Będzie miał bezprzewodowe ładowanie telefonów komórkowych, porty USB, automatyczną klimatyzację, system audio z 9 głośnikami, tylne kamery i czujniki parkowania.

Możesz być także zainteresowany: MARK ZUCKERBERG: URUCHOMIENIE HORIZON HOME, OGŁOSZENIE FACEBOOKA METAVERSE VISION

READ  Nowy tor Volkswagen Polo będzie w linii 2023 i pojawi się w tym roku