24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowy duży konkurent Volkswagena, Tiguan, przybywa z Chin

On Łącznik i współpracownicy 08 To nowy zawodnik Volkswagena Tiguana oraz inne modele w swojej klasie, z których pochodzi Chiny Dzięki wzornictwu i technologii, które obiecują stawić czoła europejskiej konkurencji. 30 marca zostanie oficjalnie zaprezentowany i oczekuje się, że wzbudzi duże zainteresowanie na rynku.

Link i spółkaNieruchomości galareta!, zaczął publikować oficjalne zapowiedzi swojego nadchodzącego dużego wydawnictwa, The Łącznik i współpracownicy 08. Ten nowy SUV jest większy niż 01, który jest już w sprzedaży Europa. Ma bardziej sportowy, bardziej nowoczesny design.

Łącznik i współpracownicy 08

Rozpoczyna się odliczanie do nowej prezentacji Lynk & Co 08

Chińska marka postanowiła uzupełnić swoją limitowaną ofertę o Europa Z tym nowym modelem, który zostanie zaprezentowany 30 marca. On Łącznik i współpracownicy 08 Zaangażowanie w bardziej luksusowy design i technologię PHEV. Jest to pięcioosobowy kompaktowy SUV o sportowym stylu.

Łącznik i współpracownicy 08

On Łącznik i współpracownicy 08 Pokazuje prawdziwą rewolucję w projektowaniu marki, na wzór marki samochodów elektrycznych Zeekr do kogo przyjdzie Europa pod koniec roku. Reflektory „Daybreak Light” biegną wzdłuż boków maski, a światła mijania i drogowe są opuszczone i zintegrowane pod przodem. Uwagę zwraca również pionowe ozdobne wykończenie, które zaczyna się od lusterek wstecznych.

Łącznik i współpracownicy 08

Nowy konkurent Volkswagena Tiguana

wewnątrz Łącznik i współpracownicy 08 Jest prosty i ma duży poziomy ekran dotykowy unoszący się na konsoli środkowej, na którym prezentowane są najpełniejsze informacje. Samochód po raz pierwszy zadebiutuje z nowym układem napędowym PHEV opartym na ulepszonym 1,5-litrowym silniku benzynowym, z silnikiem elektrycznym, napędem na wszystkie koła i nieznanym dotąd zasięgiem elektrycznym.

Dzięki tej nowej wersji Link i spółka Stara się poszerzać swoją ofertę modeli w Europie i konkurować z takimi modelami jak Volkswagena Tiguana i inne na bardzo konkurencyjnym rynku. Azjatycka marka po raz kolejny wybrała system sprzedaży subskrypcyjnej, który jest nowym podejściem na rynku europejskim i został dobrze przyjęty przez konsumentów.

READ  Cena dolara dzisiaj, 25 lutego: kurs wymiany w Hondurasie, Meksyku, Gwatemali i Nikaragui...

Łącznik i współpracownicy 08

Link i spółka Udowodnił swoją zdolność do wprowadzania innowacji i zaskakiwania na rynku motoryzacyjnym, kładąc nacisk na design i technologię, które przykuły uwagę konsumentów. z Łącznik i współpracownicy 08Chińska marka chce nadal zdobywać popularność w Europie i stać się atrakcyjną opcją dla nabywców kompaktowych SUV-ów.