28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa seria Xbox

Nowa seria Xbox

Nowa niespodzianka została ujawniona w fatalnej sprawie FTC przeciwko Microsoftowi, ponieważ to nowe odkrycie może wykraczać poza to, co jest legalne i akceptowalne dla północnoamerykańskiego producenta konsoli. Wyciekłe dokumenty bezpośrednio ujawniły, jaki będzie następny Xbox i, co gorsza, plany Microsoftu do 2028 roku.

Choć na to wygląda Informacje nigdy nie przestają się rozprzestrzeniaćSzczegóły tych slajdów, które wyciekły w czymś, co wydaje się być załączonym dokumentem, który nie powinien być dołączany przy udostępnianiu plików w sprawie Microsoftu przeciwko FTC, nie pozostawiają wątpliwości: Microsoft nie będzie miał mocniejszej serii Xbox jako „bieżącej generacji napoje”, ale zamiast tego postawię zakład na obecną serię Xbox

Poprawia komunikację, ale nie siłę

Z Microsoftem wyjaśniającym 12 teraflopów w Xbox Series Całość cyfrowa, o kryptonimie „Brooklyn” W tej samej cenie 499 dolarów. Oto niektóre z jego najważniejszych cech:

  • Bluetooth 5.2
  • Wi-Fi 6E
  • Procesor obniżony do 6 nm w celu poprawy wydajności i chłodzenia
  • Zmniejszone zasilanie o 15%
  • 2 TB pamięci

Na górnym slajdzie Poinformowano także, że pojawi się kolejna nowa wersja Xbox Series SCo poprawi jego połączenia, takie jak te wspomniane w przypadku serii Xbox To będzie tak Nazwa kodowa „Elwood” Nie zabraknie także nowej konsoli Xbox, która będzie miała Sterowanie dotykowe o nazwie kodowej „Sebile”.

Nowy kontroler dotykowy Xbox generacji 2024

Ten nowy kontroler będzie gotowy do użycia na każdym innym urządzeniu do grania w Cloud Gaming dzięki ulepszonej łączności z Bluetooth 5.2 i Xbox Wireless 2 oraz połączeniu z aplikacją, która pomoże nam zarządzać urządzeniami, z którymi jest używany. Oto jego główne cechy, które możemy wymienić, Ostateczna rezygnacja z akumulatorów na rzecz akumulatorów.

  • Precyzyjne sprzężenie zwrotne
  • Akcelerometr
  • Cichsze przyciski i dźwignie
  • Akumulator i wymienna bateria

Wydaje się, że w kontekście wyciekających informacji może to być najważniejsza wiadomość, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej i zapewniamy, że czeka nas bardzo pracowity dzień. Bądź na bieżąco z nowościami, które będziemy prezentować.

READ  Jeśli masz Samsunga Galaxy, przygotuj się, aparat w telefonie komórkowym będzie o wiele lepszy