14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa promocja polega na opuszczeniu gier za 0,49 USD w sklepie internetowym Nintendo Switch

Nowa promocja polega na opuszczeniu gier za 0,49 USD w sklepie internetowym Nintendo Switch

Wygląda na to że QubicGames W wielkim stylu obchodzi swoje dziewiętnaste urodziny. Tutaj podajemy wszystkie szczegóły, aby skorzystać z nowej promocji uruchomionej w naszym eSklepie pod adresem gry Nintendo Switch. Promocja dostępna zarówno dla europejskiego eShopu dla Atriva.

Promowanie gier Nintendo Switch

W szczególności firma wyjaśniła, co należy zrobić Dwa kroki do amerykańskiego eShopu (Masz nasz samouczek, jak uzyskać do niego dostęp z dowolnego obszaru tutaj):

  • Krok 1: Istnieją ogromne zniżki dla obecnych fanów, a specjalne zniżki dla każdego, kto posiada lub pobiera darmową grę QubicGames: Coloring Book. Jeśli już go pobrałeś, przejdź do kroku 2.
  • Krok 2: Posiadanie książeczki do kolorowania zapewnia dostęp do 10 tytułów, które zostaną przecenione do 0,49 USD za sztukę w amerykańskim eShopie: Robonauts, Run Sausage Run, Mana Spark, Pocket Pool, Pocket Mini Golf, Pocket Mini Golf 2, Sausage Wars i Om Nazwa: Biegnij, księga puzzli.
    • Jeśli kupisz lub już posiadasz jedną z gier wymienionych powyżej, odblokujesz dodatkowe zniżki w wysokości 0,49 USD na ponad 50 gier z oferty QubicGames, w tym bestsellery i najnowsze wydania.
    • Możesz także odwiedzić oficjalną stronę internetową tutaj I obejrzyj zwiastun poniżej:

Co sądzisz o nowościach? Możesz podzielić się nim w komentarzach.

Linia.

READ  Ujawniono nowy materiał z GTA Trilogy Remastered