6 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa Motorola RAZR 2023 została już pokazana i będzie w dwóch wersjach kolorystycznych

Nowa Motorola RAZR 2023 została już pokazana i będzie w dwóch wersjach kolorystycznych

Składany RAZR nowej generacji firmy Motorola już się gotuje i już będzie, przynajmniej pod względem wzornictwa, absolutnie oszałamiający.

Jedna część nada znaczenie powiększonemu wyświetlaczowi zewnętrznemu, a druga będzie miała dopasowane kolory.

Po zaskoczeniu mieszkańców i osób z zewnątrz podczas Mobile World Congress 2023, będąc jedną z najbardziej przełomowych firm na targach, prawda jest taka, że Motorola i jej macierzyste Lenovo wracają do biznesu Bez prototypów, takich jak RIZR Rollable i mechanizm rolkowy, ale z Oczekiwane są nowe technologie i bardziej nowoczesna generacja składanycha Moto RAZR 2023 już pokazuje nam swój projekt w „prawdziwej” formie jako wielką zachętę.

Zdjęcie wyciekło w Chinach i zostało opublikowane przez kolegów 91 telefonów komórkowychz pewnością Wyciąg z dokumentów poświadczonych przez rządz prototypem Moto RAZR 2023 jako bohaterem z wydźwiękiem projektu już ukończonego i ukończonego w Oszałamiający czarno-czerwony kolor Pochlebstwo

Wiemy to na pewno Model na zdjęciu to Motorola XT2321-3 Co odpowiada nowemu RAZRowi w jednym z regionalnych wariantów, z niektórymi Dokładniejsze nowe linie Chociaż nie możemy zweryfikować i potwierdzić, że rzeczywiście, jak wyciekł, zewnętrzny ekran zajmuje całą fasadę, pozostawiając kamery osadzone między otworami.

Będzie to Motorola RAZR 2023

Przede wszystkim zauważ to Kontrast odcieni idealnie pasuje do urządzeniaco również daje Motoroli możliwość grania jak Samsung z intensywną personalizacją i oczywiście z koniec rynku moda Również z telefonami komórkowymi, które bardzo dostosują się do każdego z nas.

Część z czarnego szkła Całkowicie ukryje zewnętrzny panel OLED, który, jak nam mówią, będzie większy Od 2,7 cala od poprzedniego modelu natomiast drugą część zapewni konik i Odrobina koloru w projekcie, który zaczynamy akceptować jako wszechstronny i użyteczny dla określonych typów użytkowników.

Nowa Motorola RAZR 2023 została już pokazana i będzie w dwóch wersjach kolorystycznych

Nowa Motorola RAZR 2023 na przefiltrowanym zdjęciu.

Jeśli chodzi o specyfikacje, podobno pochodzi z elastycznego wyświetlacza wewnętrznego 6,7 cala z rozdzielczością FHD + 1080p A technologia LTPO z rozszerzoną częstotliwością odświeżania do 144 Hz ożywia całość dzięki chipsetowi Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 już akumulator 4000mAh Szeroki widok na konstrukcję Twarze i miejsce na zawias.

READ  WhatsApp | Jak umieścić dźwięk Tukutik z MSN Messenger w powiadomieniach | Alerty | Wiadomości | Aplikacje | sztuczka | nd | nnni | Spor-Play

Łączność będzie kompletna do 5G SA/NSA, z Przedni aparat 64MP + 13MPoraz odpowiednio ultraszeroki kąt i ultraszeroki kąt prawie na pewno, dodając kolejny Wewnętrzny czujnik 32 MP do wideokonferencji.

Kiedy zostanie zaprezentowany ciekawy Moto RAZR 2023? Cóż, źródła z Chin mówią o Premiera ustalona na 1 czerwca 2023 rokuU progu przyszłego lata. Zapytany w Barcelonie, Liderzy Lenovo tak powiedzieli — Przyjedzie bardzo szybko. Bez podania dalszych szczegółów.