2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa kontrowersja! Alexis Vega poszła na imprezę i zamieszkała z Eduinem CazHalftime

Alexis Vega nie był w stanie podjąć żadnej akcji w Clausurze 2023 Od drugiej rundy, kiedy odwiedzili Atlético San Luis, gdzie po wyjściu z piłką rzucił się na murawę i musiał zostać przyjęty na pomoc lekarską.

Gru wyszedł z płaczem, więc obawiał się najgorszegoI Zarówno dla zawodnika, jak i dla świętego stada, gdyż wierzono, że bez „10” drużyna Veljko Paunovicia nie byłaby w stanie zrobić czegoś znaczącego w turnieju.

Czy Alexis Vega poszła na imprezę?

Wokół Alexisa Vegi narosło wiele kontrowersjiponieważ widzi się go ponownie cieszącego się życiem nocnym, pomimo faktu, że dochodzi do siebie po kontuzji.

Tym razem ten sam skrzypek z Guadalajary przesłał zdjęcia z koncertu piosenkarza Luisa R. Conriqueza, Gdzie był również widziany z wokalistą Grupo Firme, Eduinem Cazemco wywołało wiele reakcji wśród fanów chiverío, którzy uważają, że powinien skupić się na powrocie do zdrowia.

„Wszystkiego najlepszego starszy bracie zdrowie i życie, jesteś ceniony Machin.”

Co to jest kontuzja Vegi?

Klub Rojiblanco wykluczył poważną kontuzję Alexisa Vegi. Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Chivas podzielił się częścią diagnozy 25-letniego piłkarza, który zszedł z wozu nieszczęścia w 54. minucie meczu z Atlético San Luis.

Dziś wychodząc ze studia, Lekarz wykluczył uraz więzadeł I powiedział mi, że w tę środę zrobią eksploracyjną endoskopię”.

READ  "Ach, ale gdyby było odwrotnie"