5 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa Jimena Sanchez? Norma Harrow podkręca temperaturę w odsłaniającym kostiumie kąpielowym | Kino

Coraz więcej kobiet się rozdziela Stereotypy w sporcie I pokazują swój talent na boisku i przed kamerami, podobnie jak Norma Haro, która swoją oszałamiającą urodą przykuwa uwagę i tym razem udaje jej się sprawić, by fani zapomnieli o Jimenie Sanchez.

Norma Harrow Szybko zyskał popularność po nieco ponad roku badaboon Przedstawisz ją jako nowego gospodarza, influencerkę z rozległą wiedzą i pasją do sportu, która już umieściła ją wśród słynnych faworytów, aby zostawić wszystko na boisku.

Może Cię zainteresować: Jimena Sánchez prowadzi Instagram w fosforyzujących ubraniach: PHOTO

Reporterka zachwyciła prawie 200 000 obserwujących ją na Instagramie zdjęciami jej kultowych kształtów w sportowych koszulkach ważnych drużyn piłkarskich na całym świecie, chociaż Haro pokazała, że ​​jest wielką fanką Cruz Azul.

Norma Harrow triumfuje w kostiumie kąpielowym. Zdjęcie: Instagram @normaharooficial

Jednym z ulubionych zdjęć fanów jest to, które jest na nim Norma Harrow Cały czas pokazuje swoją postać w czarnym kostiumie kąpielowym na plaży W udach trzyma piłkę nożną Z Jeziornymi Czytelnikami.

Nowa Jimena Sanchez?

Norma Harrow odniosła taki sukces kierowca sportowy Który został porównany do innych celebrytów w branży, takich jak Jimena SanchezJest także jedną z ulubionych prezenterek, która wzdycha ze zdjęciami, na których ma na sobie bluzy i nic więcej.

Jimena Sánchez odnalazła swoją pasję do sportu od najmłodszych lat, kiedy towarzyszyła ojcu na meczach na wielkich stadionach piłkarskich. Od tego czasu wiedział, że jego ulubioną drużyną będzie Chivas de Guadalajara.

Może Cię zainteresować: Z tyłu Jimena Sanchez prezentuje buty Louis Vuitton za 30 000 pesos. Nie tylko Belinda może mieć te luksusy

Sanchez studiowała aktorstwo w Mexico City i szybko pokazała swój talent sportowy, dzięki czemu w krótkim czasie stała się rozpoznawalnym gospodarzem, zdobywając miejsce w wielkich imprezach, takich jak Super Bowl, NBA i MLB.

Jimena Sanchez to jeden z najpiękniejszych kierowców sportowych. Zdjęcie: Instagram @jimenasanchezmx

Czytaj:

Yuliette Torres kołysze Yanet Garcia w odważnym bikini | Kino

W obcisłym gorsecie i haftowanej spódnicy Karelle Ruiz potwierdza, że ​​jest modelką „Moment” | wideo

Brazylijskie bikini w stylu Lisbeth Rodriguez

READ  Jennifer Lopez podnosi temperaturę w złotym bodycon i otrzymuje komplementy