3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Noumin Kanren no Skill Bakka Agetetara Naze ka Tsuyoku Natta Anime ujawnia swój pierwszy zwiastun – Kudasai

Na oficjalnej stronie anime cytat z lekkich powieści napisanych przez Shubuno To jasne z SugawaI Noumin Kanren no Skill Bakka Agetetara Naze ka Tsuyoku Natta (Jakoś stałem się silny poprzez podnoszenie umiejętności związanych z kultywacją), ukazał się pierwszy film promocyjny projektu. Film potwierdza szczegóły produkcji i zdradza, że ​​premiera zaplanowana jest na październik w Japonii.

Shobonnu i Sogawa rozpoczęli publikowanie lekkich powieści za pośrednictwem wydawcy Futabasza W kwietniu 2018, do tej pory ukazało się pięć tomów. Adaptacja mangi autorstwa Aki Tarot Jest publikowany przez magazyn komiksy o potworach od Futabasza Od kwietnia 2018 r. Wydawca opublikował siódmy tom w lipcu 2021 r., a ósmy tom 26 lutego w Japonii.

obsada dźwiękowa

  • Junya Enoch Jak Al Wayne.
  • Minami Tanaka Jak Fal-Ys Meigis.
  • Jalaluddin Rumi Jak Helen Lane.
  • Ayaka Sawa jak Rory.

zespół produkcyjny

  • Norihiko Nagama (Bakuno Oyako, Kinpaku no Yakata: Ryakodatsu) kieruje anime w A-KAT . studio (Dieta 5-byo de Battle, Kenja no Deshi wo Nanoru Kenja).
  • Toko Machida (Akame ga Kill!, Hataraku Maou-sama!, Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru) odpowiada za pisanie i nadzorowanie tekstów.
  • Masami Suyoka Odpowiada za projektowanie postaci i reżyserię animacji.
  • Takoro Iga (Tsuki ga Kirei, Watashi ni Tenshi ga Maiorita!, Mahou Shoujo Ikusei Keikaku) Odpowiedzialny za skomponowanie ścieżki dźwiękowej.

Noumin Kanren no Skill Bakka Agetetara Naze ka Tsuyoku Natta Podsumowanie

Aby żyć jak rolnik z najwyższej półki, Al Wayne ciężko pracował nad swoimi umiejętnościami kultywowania iw końcu osiągnął granicę swojej ostatniej umiejętności kultywowania. I od momentu, gdy osiągnął szczyt swoich umiejętności kultywujących, jego życie w jakiś sposób przybrało drastyczny obrót w innym kierunku niż kultywującego. Pierwsza z serii przygodowych fantazji o najpotężniejszym rolniku, który w jakiś sposób odnajduje swoje życie w innym kierunku niż rolnictwo.

źródło: Komedia Natalia

READ  Majo Aguilar rozpoczyna zaloty z mężczyzną o 16 lat starszym od niego; Poznaj „nowego” członka dynastii Aguilar

© し ぼ ぬ (著), 姐 (イ ス ト) / Futabasha 双 葉