18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nintendo wydaje to oświadczenie, domagając się szacunku dla pracowników obsługi klienta

Nintendo wydaje to oświadczenie, domagając się szacunku dla pracowników obsługi klienta

Dzisiaj udostępniono nową i ciekawą wiadomość bezpośrednio związaną z Nintendo. W tym przypadku mówimy o wiadomościach skoncentrowanych na firmie.

W szczególności jest to oficjalne oświadczenie firmy na temat Traktowanie pracowników obsługi klienta. Wygląda na to, że ostatnio byli nękani przez użytkowników, dlatego Nintendo wydało teraz to oświadczenie, domagając się szacunku.

Zostawiamy to poniżej:

Pytając o naprawę produktu, prosimy o powstrzymanie się od działań wykraczających poza normy akceptowane społecznie (w tym między innymi wymienione poniżej). Jeśli ustalimy, że takie zachowanie miało miejsce, możemy odmówić naprawy lub wymiany Twojego produktu. Dodatkowo, jeśli uznamy, że takie zachowanie jest szczególnie szkodliwe, skontaktujemy się z policją i prawnikami w celu podjęcia odpowiednich działań.

Groźby, zastraszanie lub groźby. Obelgi lub obraźliwe komentarze. Naruszenie prywatności. Zgłoszenia serwisowe wykraczające poza normy społeczne, takie jak prośba o bezpłatne naprawy wykraczające poza zakres gwarancji. Nadmierne powtarzanie tej samej prośby lub skargi. oszczerstwa na portalach społecznościowych lub w Internecie.

Co myślisz o nowościach? Możesz podzielić się tym w komentarzach.

Linia.

READ  Kompatybilny z Siri, Alexa i Asystentem Google za mniej niż 100 pesos