27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nintendo szczegółowo opisuje historię, rozgrywkę i nie tylko Kirby and the Forgotten Land

Po raz kolejny przedstawiamy niedawno opublikowaną wiadomość dotyczącą jednego z najbardziej znanych tytułów w przyszłym katalogu na konsolę hybrydową. Tym razem o tym rozmawiamy Kirby i zapomniana kraina, nowe szczegóły fabuły i nie tylko.

Podobno oferowane przez Nintendo Nowe zestawienie szczegółów na temat historii, rozgrywki i nie tylko z tego tytułu Kirby obok Zwiastun, który poznaliśmy kilka godzin temu. Możesz go znaleźć w całości poniżej:

Uroczy i potężny różowy bohater Nintendo, Kirby, powraca do Kirby i Zapomnianej Krainy w tej historii, gdzie pokaże nowe umiejętności w trójwymiarowej przygodzie platformowej pełnej kolorów, niespodzianek, dzikiej przyrody i Waddle Dees! Wkrótce będzie dostępny na konsolach z rodziny Nintendo Switch: 25 marca 2022 r., więc gracze, którzy chcą rozpocząć tę nową przygodę, nie będą musieli długo czekać, aby się nią cieszyć.

Kirby oddycha powietrzem, więc znajdzie wymarzoną pracę, gdy dotrze do niezbadanego terytorium i odkryje, że stado Waddle Dees jest masowo porywane. Aby ocalić swoich przyjaciół, Kirby wyrusza w podróż z dociekliwą Elfilin, którą spotyka w Nowym Świecie. Użytkownicy mogą rzucić okiem na przygodę, która czeka na nich w Kirby and the Forgotten Land w nowym zwiastunie gry.

Historia tego Kirby

W tej rozległej przygodzie gracze mogą korzystać z różnych umiejętności Kirby’ego, aby walczyć z wrogami i podróżować po tych żywych światach 3D. To miejsce, w którym połączyła się natura i przeszła cywilizacja, obejmuje szereg trudnych obszarów stojących przed platformą. Gdy gracze postanawiają uwolnić Waddle Dees, którzy są uwięzieni w punkcie końcowym na końcu każdego poziomu, nie zaszkodzi zbadać każdy zakątek i uratować jak najwięcej z nich po drodze.

Pakiet będzie nie lada wyzwaniem, więc wraz z kultowymi umiejętnościami powielania pojawią się nowe dodatki do repertuaru Kirby’ego: umiejętności powielania i zwiad. Ćwiczenie pozwala wbić się w ziemię i zaatakować wrogów od dołu dużym uderzeniem. Wrogowie zbliżą się do gwiazd, gdy Kirby uwolni umiejętność kopiowania zwiadowcy, która pozwala graczom strzelać do odległego wroga.

Kirby może również dzielić się światłami reflektorów w tej przygodzie, w której drugi gracz może dołączyć do podróży w roli Waddle Dee. Gracze mogą przeprowadzać różnorodne ataki za pomocą swojej włóczni i mogą szybko przejść do dwuosobowej gry w trybie współpracy* na tej samej konsoli, dzieląc kontroler Joy-Con.

Przygoda 3D

Kirby and the Forgotten Land oferuje również miasto Waddle Dees, które jest centralnym punktem przygody. Miasto będzie się coraz bardziej rozwijać w zależności od tego, ile Waddle Dees zostanie uratowanych. Otwarte zostaną różne sklepy, a gracze będą mogli cieszyć się ulubionymi grami swoich współobywateli. Kirby może pomóc w kafeterii Waddle Dee. Gracze będą musieli szybko przygotować zamówienia klientów, aby byli zadowoleni i uzyskiwali wysokie wyniki. Sage Waddle Dee można również znaleźć w miasteczku Waddle Dee, które udzieli przydatnych rad. Jeśli wejdziesz w tryb online, będziesz mógł zobaczyć szczegóły oparte na globalnych danych użytkowników gry, takie jak całkowita liczba Waddle Dees zapisanych na całym świecie lub najpopularniejsza obecnie umiejętność kopiowania. **

W tym roku przypada również 30. rocznica powstania serii Kirby, a tapetę z tej okazji można pobrać tutaj: kirby.nintendo.es

Kirby and the Forgotten Land ukaże się na Nintendo Switch 25 marca. W nowym zwiastunie dostępnym na kanale YouTube Nintendo można zobaczyć postacie powracające z sagi i nowe, umiejętności kopiowania, nową mechanikę rozgrywki oraz kolorowe lokacje.

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszam do pozostawienia go w komentarzach. Na koniec możesz również znaleźć naszą pełną relację z tej gry, która została wydana wiosną 2022 roku i nadal nie ma dokładnej daty, tutaj.

READ  Naukowcy obliczają, ile czasu dana osoba może spędzić na Marsie

przez.