3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ninel Conde: Znaleźli nowe konto bankowe za około 700 000. Czy to pieniądze z oszustwa Larry’ego Ramosa?

Wydaje się, że nieporozumienia są dalekie od opuszczenia życia Nineil Konde, Około rok temu wyszłam za mąż Larry Ramos za „The Killer Hottie” Nie przestał być dziś okładką lub notatką, a piosenkarka i aktorka przylgnęła do swojej miłości do mężczyzny, którego szukał. FBITeraz poniesie konsekwencje.

I ostrzegł kilka osób Nineil Konde nie żenić się Larry Cóż, było kilka zarzutów oszustwa przeciwko niej i mogła zostać dotknięta, ale aktorka nie przejmowała się i broniła swojej miłości na dobre i na złe.

Chociaż Ninel Zapewnia, że ​​nie zostanie zbadane przez władze Stany Zjednoczone Amerykipo mężu Larry Ramos Blokada bezpieczeństwa została złamana, znaleziono nowe konto z około 700 tysięcy dolarów.

Kim jest konto bankowe?

Zgodnie z programem Chisme nie ma takiego Konto bankowe, do którego rzekomo należy Nineil Konde Depozyt wynosi 689 000 $.

Podobno założył konto bankowe w kwietniu tego czasu 2021 po parze Nineil Konde Został aresztowany przez władze północnoamerykańskie, dodatkowo mieszka w na wpół opuszczonym domu,

według Javier Siriani, Elisa Berstein i Nile Conde Wykonywał różne ruchy bankowe nie tylko dla tego konta, ale dla innych kont ponad ok 271 000 dolarów.

Dostawcy Gossip No Like wykonali kilka testów ruchów bankowych, dodając prawie 2 miliony dolarów, jednak w ruchach pojawiła się nie tylko Ninel, ale także Lorenzo Mendes były mąż Chikes Rivera.

Spójrz na notatkę od 1:00:00

READ  Bocchi skała! Ciągle sprawiają kłopoty - Kudasai