11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nikt nie może być lepszy od Australian Open”, mówi Nadal.

ten hiszpański Rafael Nadal Wyjaśnił, odnosząc się do możliwego braku Novak Djokovic Że „żaden tenisista nie jest ponad wydarzeniem takim jak Australian Open„Na konferencji prasowej przed startem”Pionier„Australia będzie produkować w poniedziałek.

„Jeśli wszystko gra idealnie, a jeśli nie bardzo. Życzę wszystkiego najlepszego, poszło świetnie Rzeczy razem dla kręguDodał po zakończeniu porannego treningu z Amerykaninem Taylorem Fritzem.

Baleary argumentowały, że „ważne jest, aby to zaakceptować Nie wszystko jest w porządku Sześć miesięcy po zawodach.

Rafael Nadal. Zdjęcie EFE

„To normalne, że się stosujesz jakieś owady Lub poruszaj się trochę wolniej. Kilka miesięcy temu nawet nie wiedziałem, czy będę uczestniczyć, więc bardzo się cieszę, że wróciłem” – skomentował Champion 20 tytułów Wielkiego Szlema Kto zmierzy się w pierwszej rundzie z Amerykaninem Marcusem Geronem.

„Mógł zmierzyć się ze mną w zeszłym tygodniu, ale w końcu tego nie zrobił. Wszyscy przeciwnicy są twardzi w pierwszej rundzie A Wielkie grzywki I więcej w mojej sytuacji. „Po prostu martwię się o swój, a potem zobaczymy, co jest po drugiej stronie toru” – powiedział mistrz z 2009 roku.

Majorka skrytykowała skłonność kręgu do inkluzji puste kulki Efekty są zatem mniej prawdopodobne, aby uzyskać efekty, chociaż wskazał, że nie ma innego wyboru, jak tylko się przystosować.

„Piłka całkowicie się zmienia z dzień w nocy. Również gdy jest wilgotno, staje się bardzo powolny, a klimat bardzo szybko wysycha. Jest to w interesie graczy, którzy grają szerzej, ale muszę się przystosować – podsumował tenisista, który w niedzielę będzie wiedział, czy zadebiutuje w poniedziałek, czy we wtorek.

Z informacjami z EFE

READ  Diego Lines, portugalski piłkarz