1 lipca, 2024

Nieuznany gol Cruz Azul przeciwko Ameryce!  Faravelli pokonuje Malagona, ale nic nie zostało policzone, bo był nie na miejscu (wideo) – Fox Sports

Nieuznany gol Cruz Azul przeciwko Ameryce! Faravelli pokonuje Malagona, ale nic nie zostało policzone, bo był nie na miejscu (wideo) – Fox Sports

Ostateczny powrót do mistrzostw Zamknięcie 2024 Podrzędny Liga Meksykańska między Ameryka i Cruz Azul Strzelił gola, ale nie trafił on na listę strzelców ze względu na spalonego Uriela Antuny I niedobór Ignacego Rivero Odzyskał to, co osiągnął Lorenzo Faravellego.

I tak było w drugiej części Niebieski krzyż Rozpoczął atak z prawej strony, gdzie Uriela Antuny Odwrócił się tyłem Christiana Calderona Aby dostać się do linii bazowej, zajął wyczekiwaną przez siebie pozycję na dalszym słupku. Nacho Rivero Jego strzał głową trafił w słupek.

Odkryć: ¡Ignacio Rivero strzela wspaniałego gola, który może kosztować Cruz Azul tytuł przeciwko Ameryce! (wideo)

Odbicie zmniejszone do Lorenzo FaravellegoKtóry przekroczył pole karne, a następnie miękkim strzałem prawą nogą pod bramkarza strzelił gola Luisa Angela MalagonaAby wyzwolić szaleństwo cementowego tłumu na stadionie Azteca.

Dlaczego bramka Cruza Azula nie została uznana?

Jednak wołanie o bramkę ucichło, gdy sędzia centralny zniknął Marco Antonio Ortiz Nava Przerwij akcję, gdy błąd Revero zostanie oszacowany na poziomie Igor LichnowskiKto go popchnął, zanim skończył z głową, i on też jest niosącym flagę Michela Ricardo Espinosa Avalosa Wskazał na spalonego.

Mistrz ligi MX poszukiwany w Young Classic

W tej chwili jest to bezbramkowy remis z ogólnym wynikiem 1:1, co wymusi rozegranie dogrywki w celu wyłonienia mistrza turnieju. Liga Meksykańska; Jeśli wynik pozostanie równy, wszystko rozstrzygną się w rzutach karnych.

Możesz czytać: Uratował Amerykę! Luis Malagón spisał się znakomicie, wykonując dwie interwencje i był bohaterem pierwszej połowy finałowego meczu z Meksykiem. Niebieski Krzyż (wideo)

Obie drużyny muszą wygrać, aby dodać nowy tytuł. To już trzeci raz w krótkich turniejach Ameryka i Cruz Azul Zdecydował król azteckiej piłki nożnej, a historia była na korzyść Águilasa, który zdobył tytuł Zamknięcie 2013 roku I Otwarcie 2018.