1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niesamowita praca fanów nad stworzeniem nieoficjalnej wersji gry wydanej 26 lat temu

Mario Kart 64 Jest to jeden z najbardziej ukochanych tytułów w serii, ponieważ pozostawił nam symboliczne wskazówki, które kontynuujemy nawet dzisiaj, w Mario Kart 8 Deluxe. Z tego powodu jest bardzo popularny Grupa fanów podjęła się wykonania Odnowiony z dużą dokładnością z tego adresu.

Po dwuletniej pracy Zespół Enhanced64 zakończył pracę i dostarczył produkt końcowy, który nazwali Mario Kart 64 HD, w które normalnie nie można grać na domowej konsoli. Ale to naprawdę robi wrażenie.

Rezultat jest fantastyczny i widać ducha, jaki włożyli w ten projekt. Tekstury i postacie wyglądają tak dobrze, że wyglądają jak część niedawnego wydania na konsolę Nintendo Switch, co sprawia, że ​​jest to dzieło, które spokojnie mogłoby uchodzić za jedno z serii Przeróbki w HD, którą Nintendo wprowadziło w ostatnich latach.

Mimo wszystko musimy pamiętać, że ten rodzaj rozwoju Zwykle nie trwają długo w InterneciePonieważ Nintendo ma dość surowe zasady Prawa autorskie Gdzie nie ma miejsca na fanowskie projekty. Możemy przypomnieć sobie niektóre przypadki, takie jak sprawa Port PC HD „Mario 64”.

Mario Kart 64 miał 25 lat w 2021 roku Jak powiedzieliśmy wcześniej, jest to jedna z najpopularniejszych rat. Nie tylko ze względu na zabawne wskazówki, ale także dlatego, że jest to dopiero druga odsłona serii, dokonał skoku w 3D dzięki kultowej Nintendo 64.

Najbardziej imponujące jest to, że wciąż jest to bardzo ciekawy tytuł i mimo upływu lat nie zestarzał się strasznie. Fakt ten pomaga w tym, że fanowski projekt „Mario Kart 64 HD” miał wiele narzędzi, aby nadal być „świeżą” wersją. Możesz zagrać w oryginalną odsłonę na Nintendo Switchużywając Nintendo Switch Online z dodatkiem.

READ  Kupił dysk twardy, który uważał za nowy, ale okazało się, że 800 GB danych było warte kilka tysięcy pesos.